fbpx

Об’єднай команду

Командний дух – це почуття гордості та вірності, що царює всередині, і мотивує усіх членів бажати своїй команді успіху, або бачити її найкращою. Це люди, які збираються разом, щоб працювати на благо усіх. Таку ідею найчастіше ми бачимо у спорті. Гравці заробляють бали для команди загалом – жоден гравець окремо не може виграти гру. Це групові зусилля; кожен з гравців підтримує та заохочує інших, аби усі могли зробити свій внесок в загальний успіх.

Для того, щоб об’єднати групу людей задля загальної мети, необхідно переконати їх, що мета варта того, щоб за неї боротися. Очевидно, що коли це стосується спорту, найперше з чого варто починати, щоб дарувати команді відчуття єдиного цілого – це одяг.

unnamed

Аби створити правильний зовнішній вигляд команди, потрібно згадати її історію, збагнути де вона знаходиться зараз і подумати про певні характерні особливості. Скоріш за все, ви вже маєте власну емблему чи символ, проте як ви дивитесь на те, щоб створити футболки, або інший спеціальний фірмовий одяг, такий як світшоти чи кепки? Будь то шкільна команда, спортивний клуб чи молодіжний табір, дуже важливо створити правильний образ, який буде носитися з гордістю, а сторонні будуть розуміти кого ви представляєте.

pasted image 0

Можливо, це звучить складно, проте, з Singleprint.com.ua це просто та весело!

Спершу варто визначитися, що саме буде відмінним атрибутом. Ми, як компанія, що займається реалізацією ідей в одязі (пошив, дизайн, друк) маємо деякі базові ідеї. В каталозі нашої продукції ви знайдете футболки, світшоти, кепки та сумки. Якщо каталог не має того, що потребує саме ваша команда, не переживайте! Телефонуй чи заходь у гості. Наші менеджери допоможуть з будь-яким пошуком.

unnamed (1)

Чому саме Singleprint?

НАЙКРАЩЕ

Ми пропонуємо високоякісний професійний друк чи вишивку на нашому найсучаснішому виробництві.

ШВИДКО

Наш онлайн магазин та супер швидка реакція менеджерів допоможе не витрачати багато часу, а продумати лого та зображення для уніформи за лічені години. Потрібна допомога дизайнера? Він завжди готовий її надати!

ЛЕГКО

Потрібно зібрати розміри з усіх членів команд, розібратися у вподобаннях кольору та особливостях тканини? Не витрачайте на це час! Приводьте команду до нас і ми зробимо це самостійно!

НАЗАВЖДИ

Зробивши замовлення у нас одного разу, ми зберігаємо ваш проект. В будь-який момент ви можете завітати до нас знову і дозамовити більше.

Ми гарантуємо, що ваша командна уніформа дарує найкраще перше враження і почуття гордості тим, хто її носитиме!