fbpx

Одяг для команд в бізнесі, спорті, навчанні

Командний дух – це почуття гордості та вірності, що царює всередині, і мотивує усіх членів бажати своїй команді успіху, або бачити її найкращою. Це люди, які збираються разом, щоб працювати на благо усіх. Таку ідею найчастіше ми бачимо у спорті. Гравці заробляють бали для команди загалом – жоден гравець окремо не може виграти гру. Це групові зусилля; кожен з гравців підтримує та заохочує інших, аби усі могли зробити свій внесок в загальний успіх.

Для того, щоб об’єднати групу людей задля загальної мети, необхідно переконати їх, що мета варта того, щоб за неї боротися. Очевидно, що коли це стосується спорту, найперше з чого варто починати, щоб дарувати команді відчуття єдиного цілого – це одяг, а особливо футболка з принтом.

форма для команди

Аби створити правильний зовнішній вигляд команди, потрібно згадати її історію, збагнути де вона знаходиться зараз і подумати про певні характерні особливості. Скоріш за все, ви вже маєте власну емблему чи символ, проте як ви дивитесь на те, щоб створити футболки з логотипом, або інший спеціальний фірмовий одяг, такий як світшоти чи кепки? Будь то шкільна команда, спортивний клуб чи молодіжний табір, дуже важливо створити правильний образ, який буде носитися з гордістю, а сторонні будуть розуміти кого ви представляєте.

кепка з логотипом

Можливо, це звучить складно, проте, з Singleprint.com.ua це просто та весело!

Спершу варто визначитися, що саме буде відмінним атрибутом. Ми, як компанія, що займається реалізацією ідей в одязі (пошив, дизайн, друк) маємо деякі базові ідеї. В каталозі нашої продукції ви знайдете футболки, світшоти, кепки та сумки. Якщо каталог не має того, що потребує саме ваша команда, не переживайте! Телефонуй чи заходь у гості. Наші менеджери допоможуть з будь-яким пошуком.

форма для співробітників

Чому саме Singleprint?

  • НАЙКРАЩЕ

Ми пропонуємо високоякісний професійний друк чи вишивку на нашому найсучаснішому виробництві.

  • ШВИДКО

Наш онлайн магазин та супер швидка реакція менеджерів допоможе не витрачати багато часу, а продумати лого та зображення для уніформи за лічені години. Потрібна допомога дизайнера? Він завжди готовий її надати!

  • ЛЕГКО

Потрібно зібрати розміри з усіх членів команд, розібратися у вподобаннях кольору та особливостях тканини? Не витрачайте на це час! Приводьте команду до нас і ми зробимо це самостійно!

  • НАЗАВЖДИ

Зробивши замовлення у нас одного разу, ми зберігаємо ваш проект. В будь-який момент ви можете завітати до нас знову і дозамовити більше.

Ми гарантуємо, що ваша уніформа для співробітників дарує найкраще перше враження і почуття гордості тим, хто її носитиме!