fbpx

Види бірок на світшотах та футболках, і не тільки

Бірки давно стали невід’ємною частиною бренду і одягу загалом. Їх використовують всі власники магазинів одягу або ж власного бренду. Однак не всі знають, що даний тип поліграфії є відмінним маркетинговим ходом. Правильно оформлені етикетки для одягу подають всю необхідну інформацію про товар і правила його експлуатації. А в поєднанні з нанесеним на лейбл логотипом бренду, такі вироби роблять ваш бренд впізнаваним і популярним.

Компанія Сінгпринт виробляє бланковий одяг (футболки, світшоти, худі, аксесуари, повний перелік тут) з двома видами бірок: розмірники та склад, а брендові не пришиває – так як частина наших клієнтів – бренди які використовують нашу бланкову продукцію. На відміну від Fruit of the loom та більшості інших відомих бланкових виробників наша продукція не має Брендової бірки, що дозволяє вам з легкістю забрендувати власну продукцію. А при індивідуальному замовленні ми або пришиваємо або друкуємо Брендову/Головну бірку клієнта. 

Бірки для одягу допомагають вашим потенційним клієнтам орієнтуватися в запропонованому вами товарі. Такі вироби є обов’язковим елементом будь-якої продукції, виготовленої з тканини. Їх можна зустріти на верхньому одязі, футболках, брюках, купальниках, світшотах, худі тощо. 

З таких бірок можна дізнатися:

  • Де була зроблена продукція.
  • Склад тканини.
  • Назва бренду.
  • Особливості товару.
  • Правила догляду і т.д.

Однак замовити друк бірок для одягу слід не тільки з точки зору поширення відомостей про продукцію. Такі елементи стають відмінними помічниками в просуванні власного бренду. Цьому сприяє розміщення на одній з етикеток назви бренду, його логотипу або слогана.

 

(І) Види бірок по цілям. Куди пришивати?

види бірок

  1. Головна/Брендова бірка  (англ: Main Label). В основному бірка з брендовим знаком. Дуже важливо виготовити її якісно і грамотно, оскільки вона є головною на виробі і лаконічно надає меседж вашим клієнтам про бренд.

замовити бірки для одягу

2. Розмірники (англ: Size Label). Вказують точний розмір виробу. Такий підхід допомагає клієнтам легше зорієнтуватися при виборі. У нас на схемі розмірник розміщено на горлі, але є бренди які розміщують розмірник разом з Біркою по догляду.

розмірник бірка

3. Бірки по догляду,  склад та виробник  (англ: Care & Manufacturer  Label) . В даній бірці надається три вида важливої інформації і дана бірка має найбільше тексту та зображень. Корисний вид поліграфічної продукції, без якого не можуть обійтися магазини одягу або взуття. Тут вказується матеріал, з якого складається виріб. Якщо при виготовленні використовується два різних види тканини, то варто написати відсоткове співвідношення кожного з них. Це допоможе покупцям надалі уникнути алергії. Особливо необхідні одягу, виготовленої з більш делікатних видів тканини. Такі пришивні бірки на одяг описують правила прання і прасування виробу.

склад бірка

бірка пришивна

4. Бірка прапорець  (англ: Flag Label). Вшивається як допоміжна в боковий шов задля надання додаткової інформації про бренд та додає певний естетичний вигляд. 

 

(ІІ) Види бірок за матеріалом

Залежно від використовуваного матеріалу виділяють такі види бірок:

Силіконові бірки. Друкуємо на прозорих або чорних  ярликах з силікону. Застосовуються для вшивних ярликів, бірок, етикеток. Сучасний тренд – з’явився даний вид нещодавно і виглядає досить свіжо і стильно, проте варто прийняти до уваги перед застосування якщо ваш бренд про “еко” напрямок.

силіконові бірки

Тканинні. Виготовляються з різних видів тканини і міцно вшиваються в одяг.

тканинні бірки

В свою чергу тканинні бірки розбиваються на різновиди

Як вже говорилося вище, тканинні бірки для одягу вшиваються або вклеюються в товар і повинні залишатися на ньому довгий час. Саме тому такі елементи повинні бути якісними і бути надрукованими на якісному матеріалі. Для таких цілей зазвичай використовують такі види текстилю:

Нейлон. Досить популярний вид бірок для одягу. Він досить грубий, тому використовується на виробах, які не мають контакту з тілом людини. Це може бути верхній одяг, сумки, гаманці і т.д. Текстиль обробляється за допомогою спеціального розчину, який заповнює все покриття бірки. Завдяки такому прийому даний вид поліграфічної продукції чимось нагадує папір. Таким чином виходить здійснити більш якісний друк.

нейлон бірки

Сатин. Синтетичний матеріал, на якому відсутня спеціальне просочення. Такий виріб складається з двох абсолютно різних сторін. Перша з них має глянсову поверхню і призначена для здійснення друку. У той час як друга – досить груба. У порівнянні з нейлоном, такий варіант етикетки на одяг є більш приємним до тіла, тому часто використовується при виготовленні продукції, яка має безпосередній контакт зі шкірою (купальники, домашній одяг, піжама, футболки і т.д.).

сатин бірки

Жакардові (ткані) бірки- елемент ефективного маркування текстильних виробів. 

Жакард – міцний матеріал, який має презентабельний вигляд, не вигорає, не втрачає яскравих кольорів після прання і відмінно зберігається навіть після тривалого терміну експлуатації.

жакардові бірки

  • Друковані бірки – можна виготовляти брендові бірки різним способом нанесення: цифровий друк, флекс, термотрансфер. З цінами на способи нанесення можна ознайомитись тут або з процесом нанесення на нашому youtube каналі.

(ІІІ) Види порізки та пришиття етикеток

Пряма та фігурна порізка – етикетки ріжуться за допомогою лазера (шеврони, вирубка) або гарячого ножа.

друковані бірки

Пряма порізка з підгинами країв – цей формат етикеток дає можливість вшивати їх у вироби відразу, не виконуючи підготовчих дій(складання, прасування)

замовити бірки для одягу

Етикетки в рулоні – виробництво в рулоні буде зручним для тих, хто використовує стрічку ненормативної довжини або сам відрізає етикетки.

види бірок

Компанія Singlerint разом з підрядниками виконує виготовлення бірок на замовлення за індивідуальними параметрами. Завдяки відповідальному ставленню наших співробітників до роботи бірка на одяг на замовлення зробить продукт більш привабливим для потенційного покупця. 

Для більш детальної інформації варто зв’язатися з менеджером компанії, Ви отримаєте відповіді на всі виникаючі питання щодо різновиду, якості, вартості, матеріалу і доставки продукції. Терміни виготовлення компанією замовлення варіюються, в залежності від складності, тиражу. Але ми можемо гарантувати, що виготовимо продукцію максимально швидко, якісно. 

Фахівці компанії допоможуть розробити дизайн або приймуть у Вас вже готовий варіант. Вони ж зможуть порекомендувати оптимальні варіанти розташування ярлика, способи його кріплення. Якщо виникло бажання зробити замовлення або побачити на власні очі приклади наших робіт ми чекаємо тебе в офісі: вул. Турівська 4 (м.Київ, Поділ, м. Тараса Шевченка).