fbpx

Друк на кепках

Створіть свій власний головний убір наприклад тракер або інший вид. В асортименті кепок Singleprint є капелюхи на будь-який смак, якщо не знайшли те що необхідно, ми зробимо індивідуальний пошив. Якщо ви хочете сховатися від сонячних променів або менше привертати уваги, ви обов’язково знайдете те, що вам потрібно, в конструкторі футболок Сінглпрінт.

Незалежно від того, чи ви хіпстер, хто завершує свій вуличний стиль снепбеком, чи батько який хоче захистити своїх дітей від сонячних променів за допомогою панам, вам добре відома універсальність головних уборів. Змініть свій одяг, замініть і кепку – з такою великою кількістю різних видів кепок на вибір і безліччю різних способів їх створення, ви завжди можете знайти ідеальне доповнення до будь-якого вбрання. Ви також можете створити свою власну футболку з тим же дизайном, що і кепка.

Види головних уборів

Singleprint пропонує кепки на замовлення моделей унісекс, які підійдуть як чоловікам так і жінкам. У нашому магазині (каталог) ви знайдете наступні моделі:

  • Класична кепка-тракер;
  • Пятипанелька;
  • Снепбек з широким козирком.

Кольори чорні і білі завжди наявні у нас на складі, якщо необхідні інші кольори прохання повідомити менеджеру і ми знайдемо рішення для вас, в тому числі козирки для магазинів або панами для спільних подорожей компанії.

Якщо вам необхідний унікальний фасон для компанії і / або повна задруківка, то ми зможемо виконати оптове замовлення на індивідуальне пошиття.

Види аксесуарів які є на складі

Методи друку на кепках

Купити кепку з принтом просто, головне вибрати спочатку вид виробу і колір, а потім спосіб нанесення друку. Компанія Сінглпрінт робить друк на бейсболках з 2008 року.

На кепках можливі наступні способи нанесення:

  • Термоперенос (флекс, флок плівка) – від 1шт, можна на готових виробах і козирках, обмеження тільки в кількості квітів в принте (до 3х).
  • Термотрансфер – можна на готових виробах і багато квітів.
  • Прямий цифровий друк – неможлива на готових аксесуарах, тільки в крої, тобто якщо ви замовте індивідуальний пошив кепок.
  • Шовкотрафарет – тільки в крої.
  • Вишивка – можливо і часто замовляють цей метод нанесення.
  • Сублімація – тільки в крої.

Іноді клієнти запитують чи можна нанести друк на козирках? – Ми робимо метод флекс / флок плівка, але слід врахувати що всі козирки прошиті і буде видно “силует” ниток.

Сінглпрінт зробить для вас картуз з написом на замовлення оффлайн, якщо ви приїдете в шоу рум в Києві або онлайн, зв’язавшись з одним з наших менеджерів. Якщо вам необхідна послуга терміновий друк або великий тираж, прохання повідомити це менеджеру щоб підібрати вам рішення.

Додайте свою фотографію або виберіть з нашого широкого асортименту доступних дизайнів. Ви навіть можете додати свій власний текст, зробивши унікальний виріб. Наша компанія має на вибір кілька варіантів кепок, ви дійсно зможете створити єдиний в своєму роді аксесуар.

Більше дізнатися про головні вироби та нанесення можна в нашій статті