fbpx

Машинна вишивка


Залишити заявку

Шукаєте якісні послуги вишивки в Україні? Компанія Сінглпрінт допоможе вам втілити ваші ідеї в реальність маючи в своєму арсеналі різні види одягу і технології друку і сучасне обладнання, які підійдуть для вашої команди і організації за якістю і доступною ціною.

Машинна вишивка логотипу – це один із способів друку на одязі і найбільш поширений метод розміщення логотипу або рекламних текстів на уніформі або товарах вашої компанії. Корпоративний одяг з вишивкою підкреслить командний дух вашої компанії.

Технологія машинної вишивки

Машинна вишивка на одязі або ще як називають комп’ютерна вишивка є одним з найбільш довговічним методів нанесення зображення на тканину. Якщо використовуються нитки високої якості, то вишивка не линяє при частих праннях, не вигоряє на сонці, стійка до високої температури, агресивних середовищ і до тертя. Виготовлення вишивки відбувається в кілька етапів:

 • Створення програми. Програміст робить дизайн макетів машинної вишивки, тобто промальовує заданий макет в стежках, виставляє необхідні нюанси для процесу вишивання – щільність ниток, кількість кольорів. Програма розраховує кількість стібків (від цього залежить вартість виготовлення).
 • Налаштування машини для вишивки і підбір ниток (типу і квітів).
 • Підготовка тканини або готового виробу одягу і допоміжних матеріалів
 • Безпосередньо процес вишивки.

Спецефект вишивка гладдю

Один з видів машинної вишивки – вишивка гладдю – це комбінація технік “татамі” з обробкою контуру (стежки) “сатином”. Техніка “татамі” на окремих ділянках вишивки без використання обрамлення сатином може виглядати не дуже гарно. Техніка “сатин”, де стежки, імітують ручну вишивку, щільно накладаються один до іншого, надає виробу ідеальний вид.

Скільки коштує нанести принт на виріб?

Вартість нанесення принтів в Single Print залежить від декількох факторів. В тому числі:

 1. Кількість речей, на які ви хочете нанесення принт (чим більше тим дешевше).
 2. Розмір принта, А6 (10х15см) буде дешевше ніж наприклад А3 (30х42см).
 3. Заливка макета (скільки чорнила використовується, 95% макетів потрапляють в стандарт ціну без доплати за “заливку”).
 4. Місцезнаходження: стандартне або складне, наприклад рукава буде дорожче. Найбільш просто і дешевше за місцем розташування це вишивка на крої (шматках щільної тканини яка не тягнеться). Складність пов’язана з “зап’ялюванням” одягу і аксесуарів в п’яльці. Наприклад, складно вишивати на рюкзаках або рукавах будь-яких готових виробів.
 5. Терміновість.
 6. Якщо у вашому макеті необхідно використовувати спеціальні металізовані нитки (срібло, золото і т.д.), то це можливо з доплатою.
 7. На вартість вишивки впливає тип тканини. Машинна вишивка на замовлення на тонкій тканини яка тягнеться (або ще називають не стабільна тканина) або на тканині з ворсом обійдеться вам дорожче. Адже для того щоб була якісна вишивка на таких не стабільних тканинах необхідно застосовувати спеціальні матеріали для запобігання стягування тканини або щоб не проглядався ворс крізь стежки вишивки.

Які вироби підходять для вишивки?

Вишивати можна на різних матеріалах і виробах (наприклад: футболка поло, сорочки і уніформа, торби, рушники, кепки). На футболках можна робити вишивку, але ми рекомендуємо невеликих розмірів і не складний макет, так як тканина на футболці тонша ніж на поло або джинсовій куртці. Будь ласка, зверніться до нашого онлайн-каталогу одягу, щоб дізнатися, які типи одягу або предмети можуть підійти щоб нанести малюнок згідно ваших вимог. Ми любимо пропонувати найкращі рішення в комп’ютерній вишивці нашим клієнтам.

Найбільш популярним аксесуаром для вишивки є бейсболки (кепки, шестиклинки і пятипанельки, тракери).

Чи є обмеження на кількість кольорів?

Клієнти часто запитують чи є обмеження на кількість кольорів в макеті, які ми можемо вишивати і чи впливає це на ціну? На відміну від шовкографії, ціна точно не визначається в першу чергу кількістю кольорів. Але у вишивці є свої обмеження в залежності від вишивальної машини, яку використовує фабрика. Ми рекомендуємо щоб один вишитий логотип або зображення мало мах до 10 різних кольорів. Ми не рекомендуємо використовувати кольорові градієнти.

Таким чином, ціна розраховується або в залежностів від формату, або на основі кількості стібків, необхідних для вишивання зображення на тканину, а також кількість кольорів.

Що зазвичай вишивають?

Ви можете вишивати написи слогани, посади, логотипи та емблеми. Області для вишивки імені – найбільш популярне зліва на грудях, іноді на рукаві або на спині. Проте, зверніть увагу, що текст не може бути занадто дрібним, так як він не буде чітким, що робить його важким для читання і виглядає це погано.

Вимоги до макетів для машинної вишивки

Допустимі формати файлів:

 • .pdf – Adobe PDF (зроблений в Adobe Illustrator)
 • .ai – Adobe Illustrator (версія не старше Cs4)
 • .eps – EPS (версія не старше Cs4)

Загальні вимоги до макету

НЕ використовуйте в дизайні “обведення”, “тіні” на буквах висотою менше 10 мм, мінімальна допустима товщина обводок / тіней – 2 мм.

НЕ використовуйте в дизайні кольорові переходи (градієнти)

НЕ захоплюйтеся великою кількістю квітів в макеті / дизайні. Не перевищуйте 10 кольорів в макеті. Це пояснюється тим, що в більшості існуючих вишивальних машин є не більше 10-15 голок на “вишивальну голову”. 1 голка = 1 катушка нитки. І при перевищенні кількості кольорів доведеться в процесі роботи зупиняти вишивальну машину і змінювати нитки, що впливає на кінцеву вартість вишивки в бік збільшення.

НЕ використовуйте в дизайні елементи товщиною менше 1 мм і окремі елементи розміром менше 2 мм.

При створенні дизайну шевронів обов’язково зробіть зовнішній контур, так як він є обов’язковим елементом шеврону. Рекомендована товщина контуру – від 2 до 5 мм в залежності від розміру шеврона.

Контур може бути пластичної форми, а не лише колом, овалом, квадратом або прямокутником.

Якщо ви хочете розробити макет, дизайнери нашої компанії готові допомогти. Ми пропонуємо послуги розробки макетів.