fbpx

Послуги дизайн макетів

Результат друку в першу чергу залежить від якісної підготовки макету. Важливо дотримуватись всіх вимог до підготовки, з якими можна ознайомитись тут. 

Якщо ви сумніваєтесь у власних силах, то у нас існує послуга дизайнера, який допоможе розробити макет будь-якої складності, починаючи з заміни фона і закінчуючи ілюстрацією за вашими ескізами або побажаннями.

Існує багато різних побажань від клієнтів, але в нашому прайсі ми охопили самі розповсюджені запити до дизайнера. 

Послуга Опис Ціна

від грн

Просте редагування  макету / правки зміна колірного режиму, розміру/ правка готового макету 50
Підготовка макету до  друку / редагування фото «чистка» макету, додати/прибрати елементи, прибрати фон, перевести в чб і тп. 100
Створення/додавання тексту НЕ з 4 базових шрифтів підбір шрифта згідно прикладу  клієнта 150
Із растрової графіки в  векторну необхідно, якщо спосіб нанесення«термоперенос» плівки 150
Колаж (готові зображення/текст скомпонувати) складність і ціна залежить від кількості об’єктів і формату 200
Викладка макету  «Патерн» складність і ціна залежить від кількості об’єктів і формату 200
Оцифровка макету скан + чистка 200
Створення макету по готовому зображенню коли є фото/зображення/покращення якості готового зображення 300
Створення макету з 0 згідно з описом / ескізом клієнта 300
Візуалізація замовлення (попередній перегляд) розміщення принту на виробі 50

 

Для чого потрібна допомога дизайнера і як виглядають зміни які він вносить? Аби було простіше розуміти всі дизайнерські “гріхи”, ми зробили візуалізації. 

Пікселяція

Пікселізація – найгірший страх кожного дизайнера. Витратити час, щоб створити те, що ви відчуваєте як шедевр, лише щоб воно виглядало непомітно, нестабільно та недбало, – це вражаючий досвід. Але не бійтеся! Наш дизайнер допоможе відмалювати зображення в гарній якості, яке в подальшому можна буде використовувати де завгодно. Ми навіть можемо змінювати зображення згідно з вашими побажаннями.

Розміщення та центрування

Після того, як ви зробите замовлення, ми подбаємо про всі логістичні аспекти виробництва. Ми ще раз перевіряємо, чи правильно ваш дизайн розміщений на вашому одязі, а також правильність вирівнювання, центрування та відстані від декольте. Ми виправимо будь-які незначні проблеми, які ми знайдемо, і надішлемо вам остаточну версію, перш ніж переходити до друку на одязі.

Видалення фонових кольорів на зображеннях

Інколи ви надсилаєте нам макет з фоном, який в деяких випадках абсолютно відрізняється від кольору футболки. Не хвилюйтеся – це легко виправити! Після оформлення замовлення наші дизайнери видалять цей фон і покажуть готовий дизайн-макет без зайвого фону.

Зміни кольору

Будь-який витвір мистецтва можна повністю змінити, тому зміна кольорів на вашому зображенні – це цілком можливо! Наприклад, ми взяли це різнокольорове зображення з білим фоном і повністю змінили вигляд. Просто повідомте нам, які кольори вам потрібні, і наші дизайнери із задоволенням допоможуть. 

Зміна вашого готового дизайну

Якщо вам потрібно внести зміни до готового дизайну, ми можемо допомогти! Якщо ви бажаєте внести зміни, просто залиште нам примітку з детальним описом змін, які ви хотіли б бачити, і ми внесемо зміни до вашого замовлення. Ви зможете переглянути готовий макет, коли ми надішлемо вам візуалізацію остаточного проекту на ваше затвердження. 

Регулювання розміру друку на замовленнях з різним одягом

Якщо ви замовляєте одяг як для дорослих, так і для дітей, не хвилюйтеся! Ми завжди переконуємось, що ваш прінт гарно виглядає на будь-якому виробі з замовлення! З питаннями не соромтеся звертатися до вашого менеджера та завжди озвучуйте свої побажання.

Контраст кольорів чорнила

Ми рекомендуємо звертати особливу увагу на контраст між кольором виробу та кольорами чорнила, який ви обираєте, щоб переконатися, що ви будете задоволені кінцевими результатами. Наприклад, якщо ви вважаєте, що біла фарба чудово виглядає на лісовій зеленій футболці, ми зробимо друк на футболці. Або якщо ви вважаєте, що червона фарба чудово виглядає на чорній футболці, не біда. Кожен має унікальний смак, але якщо ми відчуємо, що ви вибрали чорнильний колір, який не буде видно на ваших виробах – ми повідомимо про це! 

Кожна людина бажає бути унікальною і хоче бачити на готовому виробі задуманий варіант, саме тому наш дизайнер завжди готовий піти на зустріч та обговорити та втілити будь-які сміливі ідеї та плани, які ми описали в статті.