fbpx

Прямий цифровий друк

Одяг з принтом – це стильний, красивий та оригінальний тренд, який не виходить із моди. Речі з принтами дозволяють людині виділитися та підкреслити індивідуальність. Їхній власник отримує по-справжньому унікальну річ, іншої такої просто немає. Якість речі з принтом може бути дуже високою – все залежить від типу його нанесення.

Існує кілька способів друку зображень та фотографій, але одним з кращих і поширених вважається прямий цифровий друк. Дана технологія дозволяє отримати повнокольоровий принт на будь-яких речах – футболки, худі, світшотах, сумках, поло і т.д. Компанія Singleprint пропонує клієнтам прямий друк на футболках та інших виробах, які ви зможете знайти у нашому каталозі. Ми виконуємо принти на речах у будь-якій кількості та гарантуємо високу якість принтів.

Скільки коштує нанести принт на виріб?

Вартість нанесення принтів у Single Print залежить від кількох факторів. В тому числі:

 • Кількість речей, на які ви хочете нанести принт (що більше тим дешевше)
 • Колір тканини – біла (дешевша) або кольорова та чорна (дорожче через технологію нанесення);
 • Тип тканини бавовна, або якщо у вас “складні” тканини, наприклад: шовк, органза, льон, буде дорожче;
 • Розмір принта, А6 (10х15см) буде дешевшим ніж наприклад А3 (30х42см);
 • Заливка макету (скільки чорнила використовується, 95% макетів потрапляють у стандарт ціну без доплати за заливку)
 • Місце розташування: стандартне або складне, наприклад рукава буде дорожчим;
 • Терміновість: стандарт 1-2 робочі дні, або з доплатою за “сьогодні на сьогодні”, або “зараз” до 30 хв;
 • Необхідність розробки макету.

Компанія Singleprint пропонує клієнтам максимально вигідні умови для друку на футболках та інших речах. Вартість друку принтів у нашій компанії на футболках, толстовках, сорочках з білої тканини, а також чорної та кольорової.

цифровая печать на футболке цена

Якщо ви плануєте замовити партію тиражем 10 речей та більше, зв’яжіться з нашим менеджером. Спеціалісти нашої компанії розрахують вартість індивідуально. Ми пропонуємо привабливі знижки для клієнтів, які замовляють великі партії, та вигідні умови доставки.

Переваги та особливості прямого друку

Прямий цифровий друк – це технологія нанесення зображення на тканину за допомогою текстильного принтера. Для нанесення принта таким способом застосовуються спеціальні натуральні чорнила на водній основі, які стійкі до прання. Чорнило екологічно чисте, тому одяг із такими принтами можна сміливо носити на голе тіло, не побоюючись алергічної реакції.

Технологія цифрового друку на тканині має низку важливих переваг, у тому числі:

 • Гарна деталізація. Такий спосіб нанесення принтів дозволяє наносити малюнки з дрібними фрагментами, уривчастими лініями тощо.
 • Можливість друку малими тиражами. Принти вигідно друкувати навіть на одній футболці, худі, поло та інших виробах.
 • Висока швидкість. Забрати свою футболку з унікальним дизайном, ви зможете вже наступного дня після замовлення.
 • Надійність та стійкість до прання. Якісні принти витримують до 40 циклів прання без втрати форми і яскравості фарб.
 • Можливість друку плавних градієнтів та переходів, завдяки чому картинка виходить яскравою, об’ємною та реалістичною.
 • Принт добре виглядає на тканині. Завдяки акуратним лініям складається враження, що принт на футболці було нанесено ще на фабриці.

Таким чином, прямий цифровий друк – це зручний та вигідний спосіб нанесення стильних та красивих принтів.

как разместить принт

*приклади із застосуванням технології цифрового друку
*приклади НЕ виробництва Singleprint

Застосування технології цифрового друку

Для прямого цифрового друку використовується спеціальний принтер (візуально схожий на офісний але рази більше – 82 кг). Маючи більше 13 річний досвід ми зупинилися на принтерах EPSON які гарантують якість друку та використовують екологічне чорнило. Прямий цифровий друк підходить для дрібних (від 1 штуки) та оперативних тиражів (від 15 хвилин). У той же час, якщо у вас замовлення на 100 футболок і 10 різних макетів, то також необхідно використовувати цифровий друк.

Технологія цифрового друку має низку особливостей у застосуванні. Насамперед, вона рекомендована для натуральних тканин. Даний метод може бути використаний для наступних видів матеріалів:

100% бавовна;
95% бавовна, 5% еластан (максимум до 20%).

Через ці особливості рекомендується вибирати цифровий друк для футболок, худі, світшотів, які використовуються для повсякденного носіння.

Використовувати технологію прямого друку на футболках з чистої синтетики не рекомендується (є спеціальні просочення для синтетичних тканин, але малюнок виходить мало насиченим як на натуральних тканинах). Тому застосовувати такий спосіб нанесення принтів ми не рекомендуємо, наприклад, для спортивної форми, для нанесення номерів та прізвищ на синтетичні майки або кофт, краще вибрати термотрансфер.

За допомогою цифрового друку наносяться зображення невеликого чи середнього розміру. Максимальний розмір принту складає 100х60 мм (біла тканина). Крім того, друк таким способом не дозволяє наносити принти з неоновими кольорами, тому її краще використовувати для нанесення стандартних принтів.

Цифровий друк можна наносити як на готових виробах, так і на крої (тканина має бути порізана, не рулон). Більш детально про розміщення принтів на виробах та рекомендованих відступах тут.

цифровая печать

Вимоги до макетів

Макети для друку повинні бути розроблені у Photoshop або Illustrator. Існують спеціальні вимоги для них:

вимоги до макетів цифровий друк

Якщо ви бажаєте розробити макет, дизайнери нашої компанії готові допомогти. Ми пропонуємо послуги з розробки макетів, а також конструктор макетів, в якому ви можете розробити кращий дизайн.