fbpx

Прямий друк

Одяг з принтом – це сучасний тренд, який не виходить з моди. Це стильно, красиво і оригінально. Речі з принтами дозволяють людині виділитися і підкреслюють індивідуальність. Їх власник отримує по-справжньому унікальну річ, іншої такої просто немає. Якість же речі з принтом може бути дуже високою – все залежить від типу його нанесення.

Існує кілька способів друку зображень і фотографій, але одним з кращих вважається прямий цифровий друк. Дана технологія дозволяє отримати повноколірний принт на будь-які речі – футболка, худі, світшоти, сумка, поло і т.д. Компанія Singleprint пропонує клієнтам прямий друк на футболках та інших виробах, які ви зможете знайти на нашому сайті. Ми виконуємо принти на речах в будь-якій кількості і гарантуємо високу якість принтів.

Переваги та особливості прямого друку

Прямий цифровий друк – це технологія нанесення зображення на тканину за допомогою текстильного принтера. Для нанесення принта таким способом застосовуються спеціальні натуральні чорнила на водній основі, які стійкі до прання. Чорнила екологічно чисті, тому одяг з такими принтами можна сміливо носити на голе тіло, не побоюючись алергічної реакції.

Технологія цифрового друку на тканині має ряд важливих переваг, в тому числі:

 • Хороша деталізація. Такий спосіб нанесення принтів дозволяє наносити малюнки з дрібними фрагментами, переривчастими лініями і т.д.
 • Можливість друку малими тиражами. Принти вигідно друкувати навіть на одній футболці, худі, поло та інших виробах.
 • Висока швидкість. Забрати свою футболку з унікальним дизайном ви зможете вже на наступний день після замовлення.
 • Надійність і стійкість до прання. Якісні принти витримують до 40 циклів прання без втрати форми і яскравості фарб (після першого прання в залежності від типу тканини може піднятися ворс і через це малюнок буде здаватися менш насиченим).
 • Можливість друку плавних градієнтів і переходів, завдяки чому картинка виходить яскравою, об’ємною і реалістичною.
 • Принт добре виглядає на тканині. Завдяки акуратним лініям створюється враження, що принт на футболці був нанесений ще на фабриці.

Таким чином, прямий цифровий друк – це зручний і вигідний спосіб нанесення стильних і красивих принтів.

Застосування технології цифрового друку

Для прямого цифрового друку використовується спеціальний принтер (візуально схожий на офісний, але рази більше – 82 кг). Маючи більше 13 років досвіду ми зупинилися на принтерах EPSON які гарантують якість друку і використовують екологічні чорнила.

Прямий цифровий друк підходить для дрібних (від 1 штуки) і оперативних тиражів (від 15 хвилин). У той же час, якщо у вас замовлення на 100 футболок і 10 різних макетів, то також необхідно використовувати цифровий друк.

Технологія цифрового друку має ряд особливостей в застосуванні. Перш за все, вона рекомендована для натуральних тканин. Даний метод може бути використаний для наступних видів матеріалів:

 • 100% бавовна;
 • 95% бавовна, 5% еластан (максимум до 20% і у виключних випадках до 50%).

Через ці особливості рекомендується вибирати цифровий друк для футболок, худі, світшотів, які використовуються для повсякденного носіння.

Використовувати технологію прямого друку на футболках з чистої синтетики не рекомендується (є спеціальні просочення для синтетичних тканин але малюнок виходить мало насиченим як на натуральних тканинах). Тому застосовувати такий спосіб нанесення принтів ми не рекомендуємо, наприклад, для спортивної форми, для нанесення номерів і прізвищ на синтетичні майки або кофти, краще вибрати термотрансфер.

За допомогою цифрового друку наносяться зображення невеликого або середнього розміру. Максимальний розмір принта становить 100х60 мм. Крім того, друк таким способом не дозволяє наносити принти з неоновими кольорами, тому її краще використовувати для нанесення стандартних принтів.

Цифровий друк можна наносити як на готових виробах, так і на крої (тканина повинна бути порізана, не рулон). Більш детально про розміщення принтів на виробах і рекомендовані відступи тут

Скільки коштує нанести принт на виріб?

Вартість нанесення принтів в Single Print залежить від декількох факторів. В тому числі:

 • Кількість речей, на які ви хочете нанести принт (чим більше тим дешевше)
 • Колір тканини – біла (дешевше) або кольорова і чорна (дорожче, через технології нанесення);
 • Тип тканини – бавовна, або якщо у вас “складні” тканини наприклад: шовк, органза, льон, буде дорожче;
 • Розмір принта, А6 (10х15см) буде дешевше, ніж ,наприклад, А3 (30х42см);
 • Заливка макета (скільки чорнила використовується, 95% макетів потрапляють в стандартну ціну без доплати за “заливку”)
 • Місцезнаходження: стандартне або складне, наприклад рукава буде дорожче;
 • Терміновість: стандарт 1-2 робочих дня, або з доплатою з “сьогодні на сьогодні”, або “зараз” до 30 хв;
 • Необхідність розробки макета.

Компанія Singleprint пропонує клієнтам максимально вигідні умови для друку на футболках та інших речах. Вартість друку принтів в нашій компанії на футболках, толстовках, сорочках з білої тканини, а також чорної і кольорової наступна:

Дізнатись

Якщо ви плануєте замовити партію тиражем 10 речей і більше, зв’яжіться з нашим менеджером. Фахівці нашої компанії розрахують вартість індивідуально. Ми пропонуємо привабливі знижки для клієнтів, що замовляють великі партії, і вигідні умови доставки.

Вимоги до макетів

Макети для друку повинні бути розроблені в Photoshop або Illustrator. Існують спеціальні вимоги для них:

 • Подача макетів в форматі 1:1 із зазначенням розміру в см або мм;
 • Розширення <300 Pixels / Inch, зайва площа навколо макетів обрізана;
 • На кольорових макетах схема CMYK (Image> Mode> CMYK Color), для чорно-білих – Grayscale;
 • Збережено в форматі Tiff, якщо друк на кольорових тканинах – на прозорому тлі, якщо на білих – шари зведені.

Якщо ви хочете розробити макет, дизайнери нашої компанії готові допомогти. Ми пропонуємо послуги розробки макетів, а також конструктор макетів, в якому ви можете розробити кращий дизайн.