fbpx

Дизайн конструювання і пошиття одягу разом з Сінглпрінт

 

Сінглпрінт – компанія яка з 2008 року виконує під ключ, тобто надає повний цикл для виконання замовлень: дизайн, пошив і друк на одязі. Ми робимо одяг який ви і ваша команда захоче носити, адже він має сучасний вигляд і зносостійкий. Ми вміємо визначати ваші потреби і пропонуємо рішення з урахуванням таких параметрів: бюджет, час і якість (в тому числі спецефекти).

Ми шиємо партії від зразків до 10000 штук. Команда Сінглпринт працює з різними видами тканин, пропонує стандартні (базові) моделі футболок які є на нашому складі, а також розробляє індивідуальні лекала під ваші уподобання. Гарантуємо якість одягу, хороший сервіс і справедливі ціни. Працюємо як з початківцями так і відомими дизайнерами, стартапами так і постійними бізнесами, громадськими організаціями, і тими кому необхідний якісний одяг за індивідуальним замовленням і в рамках бюджету і термінів виконання.

Ми радимо звертатися в компанії з багаторічним досвідом виробництва і під ключ, це кращий вибір для молодого бренду або крупного бізнесу. Працюючи “під ключ” відповідальність несе один виробник у якого ви замовляєте (часто якщо кілька підрядників – коли виникає форс мажор де ніхто не визнає свою провину і клієнт витрачає додаткові кошти на перевиробництво і терміни (час виконання) збільшуються).

 

 

Що ми можемо пошити

 

Наше виробництво має швейних цех трикотажного напрямку, який оснащений сучасним обладнанням і потужністю розрахованої на виробництво від тестових екземплярів одягу і аксесуарів (зразки, sample) до середніх і великих обсягів.

Замовте у нас масове пошиття вашої продукції від 20 виробів. Працюємо також по давальницькій схемі.

 

 

Етапи співробітництва

 

Наша співпраця починається зі знайомства – ви розповідаєте про свій бренд або бізнес, потребах, що подобається в одязі і де він буде використовуватися (в яких цілях), в свою чергу менеджер запропонує вам рішення виходячи з нашого великого досвіду (в тому числі що зараз популярно і в яких сферах, де краще розміщувати принти і логотипи, підібрати розмірну сітку і не тільки).

Плюси і мінуси замовлення індивідуального пошиття одягу ми описали тут 

 

Коли ми з вами зупинилися на варіанті для індивідуального пошиття одягу і підготували необхідні макети – запускається виробництво тестового зразка яке включає:

 

 • бюджет і терміни;
 • узгодження типу і кольору тканини, і фурнітури;
 • розробка лекал в обумовленому розмірі (як правило М);
 • нанесення принтів;
 • приймання та узгодження остаточної версії продукту.

 

Етапи виробництва тиражу:

 

 • Прописання фінальної версії Технічного Завдання: дизайн одягу, принтів, кількість в розмірах. Приклади обговорюваних питань при замовленні одягу на замовлення ми описали тут.
 • Узгодження вартості виробів в тиражі.
 • Передоплата за тираж (надходження оплати є стартовою точкою для виробництва).
 • Закупівля тканини і фурнітури.
 • Виробництво бирок спеціальних (при необхідності).
 • Градація лекал за розмірами.
 • Пошиття і нанесення зображень.
 • Контроль якості та упаковка.

 

 

Конструювання одягу (лекал)

Наша досвідчена команда допоможе вам розробити колекцію одягу для власного бренду, корпоративний одяг для вашої команди чи промо акцій.

Ми використовуємо систему САПР, що дозволяє створювати лекала і градацію розмірів.

За більш ніж десятирічний досвід роботи у нас накопичився великий асортимент відпрацьованих фасонів одягу та аксесуарів, які ми пропонуємо клієнтам безкоштовно при замовленні партії одягу у нас. Багато із прикладів (понад 200 одиниць) готової продукції в різних фасонах у нас можна подивитися і приміряти в шоу румі в Києві.

Використання готових і перевірених лекал економить час на конструювання та затвердження тестових зразків. Також наші фахівці на стадії розробки можуть порадити вам які ідеї технічно можна впровадити, а які можна спростити щоб вкластися в бюджети які у вас виділені на індивідуальне пошиття одягу.

Якщо ви хочете унікальний продукт – наш конструктор допоможе вам створити індивідуальні лекала і добится необхідного вам результату. Наша компанія займається пошиттям як тестових зразків так і партій (від 20 штук до 10 0000). Якщо вам необхідно швидкий і бюджетний варіант, ви завжди можете придбати продукцію яка у нас на складі за приємними цінами. Перейти в каталог.

 

Кольори і тип тканин

Найбільш популярний колір це білий, далі по частоті використання йде чорний, на третьому місці сірий (меланж), на четвертому – темно синій, червоний або зелений кольори. Але цими кольорами не обмежуються наші можливості. Наша команда допоможе вам підібрати необхідні типи і відтінки тканин.

Способи нанесення зображення на тканину і одяг

Ми надаємо послуги всіх видів друку: прямий цифровий друк, шовкотрафарет, вишивка, шеврони та інше. Можуть бути тільки технічні обмеження на нанесення певного виду друку на певний вид одягу (наприклад не існує якісної можливості нанесення прямого цифрового друку на готову кепку).

 

 

Прайс на послуги

Вартість пошиття одягу в Singleprint залежить від декількох факторів. В тому числі:

 • Тиражність кожного виду продукції (наприклад є різниця якщо ви замовите: (а) 100 синіх футболок одного крою в одному унісекс розмірі, один принт однакового формату і на всіх 100 футболках в однаково місці нанесення; (б) 100шт сумарно футболок, але в замовленні 5 різних кольорів тканини; (в) 100 шт виробів (футболки, худі, екосумки) і 20 шт різних принтів.
 • Вид продукції (часто клієнт вибирає кілька видів, наприклад популярний набір з логотипами: футболка, кепка і худі).
 • Колір і вид тканини, а також країна виробник тканини.
 • Лекала. Чи потрібно розробляти лекала або ви вибрали вже відпрацьовані лекала з нашої бази.
 • Кількість ускладнюючих елементів в одязі (наприклад футболка з кишенею, розрізи внизу і ззаду футболка довше або худі з замком (зіп худі) і шви проклеєні світловідбиваючої плівкою, і крій скомбінований з декількох кольорів різної тканини).
 • Наявність і якість фурнітури.
 • Розмірний ряд (широту наприклад від: XXS до 9XL, і якщо більшість в замовленні великі розміри, наприклад ви замовили 100 шт футболок і з них більшість починаючи з розміру XL).
 • Зміни курсу валют (особливо може впливати якщо великий проект з використанням закордонних тканин під замовлення).
 • Терміни виготовлення (наприклад якщо ви звернулися в розпал сезону або вам потрібно дуже терміново, як іноді кажуть клієнти “на вчора”).

Тут вказані ціни на найбільш затребувані позиції. Якщо вас цікавить пошиття іншого виду одягу ціни і деталі можна уточнити у менеджера. Перейти в контакти.

Вид послуги

Ціна, від грн*

розробка лекал

500

градація лекал (за 1 розмір)

250

пошиття зразка футболки з тканиною

600

пошиття зразка худі з тканиною

1200

пошив тиража футболки (без тканини)

70

пошиття тиражу худи (без тканини)

120

Прохання враховуйте, що ціни вказані на вироби базової складності, для кожного окремого випадку вартість розраховується індивідуально.

 

Навіть якщо не можеш завітати до нас, або просто не хочеш втрачати час на дорогу – замовляй Sample Box, який ми створили із найпопулярніших прикладів тканини і друку. Детальний огляд у відео.

семпл бокс