fbpx

Одяг для персоналу

Промо-одяг

Хочете замовити одяг для реклами? Не шукайте далі! За допомогою Singleprint ви можете повністю кастомізувати рекламний одяг для свого бізнесу наприклад футболки для персоналу. Незалежно від того, чи хочете ви, щоб ваші промо-одяг мав логотип або текст компанії, ми маємо широкий асортимент продуктів та послуг з нанесення та великий досвід – ми здійснимо ваші ідеї в одязі.

Спеціальні корпоративні подарунки

Сучасний корпоративний одяг став цікавішим та зручнішим. Створюйте власні корпоративні подарунки, які сподобаються вашим працівникам і партнером. Ви можете додати свій логотип на футболки для команди, використовуючи одну з наших шести технік друку, та зробити оптове замовлення, найкраща частина? Ми допоможемо зробити бюджетно! 

Маркетингові матеріали

Якщо у вас є майбутня маркетингова або рекламна кампанія, ми створимо товари відповідно до ваших пантонів, корпоративних кольорів. Додайте свій логотип до корпоративного одягу, рекламних аксесуарів та зробіть оптове замовлення! Наші широкий асортимент методів друку дозволить реалізувати в життя ваші маркетингові ідеї.

Оптове замовлення одягу для співробітників

Отримайте замовлення на готову бланкову продукцію чи нанесення зображень, оптові ціни на одяг для робітників починаються з 10 штук і чим більше тим дешевше. Якщо потрібно унікальні вироби під ваші корпоративні кольори чи лекала, наш менеджер проектів допоможе створити унікальний корпоративний одяг.

Оберіть необхідний вид продукції в нашому каталозі (одяг власного виробництва і завжди наявний на нашому складі) або замов індивідуальне пошиття одягу для персоналу.

Незалежно чи це одяг для інтернет компанії чи для сімейного кафе, команда Сінгплпринт підбере найкращу модель одягу саме для вас та порекомендує де і який прінт краще надрукувати на формі для ваших працівників, а також запропонує оптові ціни на брендування одягу.

Види нанесення і особливості

Щоб ваш логотип найкращим служив для презентації вашого бізнесу необхідно підібрати правильний спосіб нанесення логотипу на певний вид одягу і аксесуарів – детальніше про нанесення логотипів

Наносити логотип на одяг за допомогою такихи способами:

Вид друку (нанесення лого) Рекомендації на яких виробах і тканинах можна наносити логотип
прямий цифровий друк для всіх видів продукції з тканинами бавовна до 70% (іноді можливо і 50%), крім кепок і шапок
шовкотрафарет  для тиражів від 50 шт (іноді від 20 шт, але тоді значно вище ціна за відбиток). Для всіх видів продукції, крім кепок і шапок.
термоперенос (флекс, флок) для всіх видів продукції, тканини як натуральні так і синтетичні. Головне щоб виріб “витримав” (не поплавився) 160С при притиску пресом.
вишивка і шеврони для всіх видів продукції, тканини як натуральні так і синтетичні. Не рекомендуємо вишивати на тонких (легких) та стрейч тканинах.
сублімація тільки для синтетичний тканин, можливо тільки на полотні, але не на готовому виробі.
термотрансфер рекомендуємо якщо хочете зробити бирку в мінімалістичному стилі і не дорого (тираж від 30 шт).

 

Від чого залежить ціна

У нас є прайс на роздрібну нашу бланкову продукція яка є завжди на складі і на наші послуги, оптові ціни на наші стандартні послуги дешевше.

Якщо ви хочете замовити друк на одязі або індивідуальний пошив одягу, то для предметної розмови рекомендуємо зв’язатися з менеджеркою з корпоративних замовлень щоб вона зробила прорахунок під ваше замовлення.

Вартість нанесення принтів в Singleprint залежить від декількох факторів. В тому числі:

  • Кількість речей, на які ви хочете нанести принт (чим більше тим дешевше).
  • Колір тканини – біла (дешевше якщо пряма цифровий друк) або кольорова і чорна (дорожче через технології нанесення).
  • Тип тканини бавовна, або якщо у вас “складні” тканини наприклад: шовк, органза, льон, буде дорожче.
  • Розмір принта, А6 (10х15см) буде дешевше ніж наприклад А3 (30х42см).
  • Заливка макета (скільки чорнила використовується, 95% макетів потрапляють в стандарт ціну без доплати за “заливку”).
  • Місцезнаходження стандартне або складне, наприклад рукава буде дорожче.
  • Терміновість: стандарт 1-2 робочих дня, або з доплатою за “сьогодні на сьогодні”, або “зараз” до 30 хв.
  • Необхідність розробки макета.