fbpx

Терміновий друк на футболках і одязі в Києві

Швидкий друк на футболках, або як часто кажуть наші клієнти зробити друк зображення “на вчора” популярна послуга в нашій компанії.

Терміновий друк на футболках може бути виконана за 1 годину (+ 100% до вартості макета) або до кінця робочого дня (+ 50% до вартості макета), якщо у вас опт замовлення більше 10 штук терміни прохання уточнювати у менеджера. Дана послуга швидка друк на футболках доступна так і на ваших виробах і тканинах (тканину в крої) так і одязі нашого виробництва (футболках поло, світшоти, худі, сумках і кепках).

Прохання надіслати макет вашого менеджера з позначкою “терміново” і додатково зателефонувати, щоб менеджер перевірив ваш макет на відповідність і зорієнтував коли буде готовий продукт.

Якщо ви замовили терміновий друк через конструктор, ми будемо раді якщо ви продублюєте інформацію про терміновість менеджеру +38 (067) 401 86 06.

Процес виробництва

Якщо вами наданий макет відповідає вимогам то сам процес нанесення одного малюнка займає близько 10-20 хвилин (залежить від необхідності підготовки обладнання (наприклад заміна столу на принтері (різні формати вимагають різних столів) або типу ножа для плоттера (різні типи плівок (флекс, флок, голограма…) вимагають спеціальних ножів) .

Терміновий друк на якість не впливає, тобто принт буде такий же якісний як і при стандартних термінах виконання, єдине якщо ви замовили терміновий прямий цифровий друк, то футболку краще прати не раніше ніж через 24 години.

Термінова кур’єрська доставка

Якщо ви не можете забрати продукцію то наші менеджери можуть організувати кур’єрську доставку (Uklon або Uber) за вказаною вами адресою. Якщо ви хочете замовити терміновий принт на футболці нашого виробництва – то ви можете замовити онлайн без візиту нашого шоу руму.

 

Швидке замовлення друку на одязі

Щоб ми швидко виконали ваше замовлення необхідно відповісти на три питання:

  • На чому друкуємо? (Наприклад: біла чоловіча футболка Сінглпринт, М розмір)
  • Що друкуємо? (Прикріплений макет відповідно до вимог)
  • Де друкуємо? (Логотип спереду, 6 см відступ від горловини)

Приклад замовлення може виглядати так