fbpx

Вишивка шевронів

Одяг з принтом – це сучасний тренд, який не виходить з моди. Речі з вишивкою дозволяють людині виділитися і підкреслюють індивідуальність. Якщо ви вирішили замовити нашивку на одяг ви отримаєте по-справжньому унікальну річ, іншої такої просто не існує і яка виглядає якісно і об’ємно. Виготовлення нашивок і вишивка одягу дозволяє отримати різнокольоровий принт на багатьох речах – худі, світшоти, торби, поло, кепки і т.д.

Нашивки і шеврони почали використовуватися в армії де батальйони носили свої емблеми на формі. Сьогодні нашивки використовуються не тільки військовими але і на формі учнів академій, спортивних команд, охоронних агентств і інших компаніях. Також можна нашивати шеврони на джинсовий та молодіжний одяг, корпоративний одяг співробітників сучасних компаній.

Переваги та особливості вишивки шевронів

Шеврони і нашивки це один з видів машинної вишивки. Нашивка це вишитий об’ємний макет на окремому матеріалі, який вже після пришивається на готовий виріб на виробництві або безпосередньо власником одягу дома. Скориставшись послугою Сінглпрінт «Вишивка шевронів», ви отримаєте якісний результат.

Нашивки і шеврони на замовлення можуть бути різних:

 • форм;
 • кольорів;
 • розмірів;
 • орнаментів, логотипів, емблем або малюнків.

Місце розташування нашивок залежить від фантазії і побажань клієнта. Нашивка на одяг може бути частиною брендингу фірм. Часто шеврони використовують для одягу із щільної і товстої тканини, де неможливо вишити принт безпосередньо на готовому виробі.

 

Застосування технології нашивки

Виробництво нашивки починається з підготовки макета. Як ми перетворюємо ваш логотип або інше зображення в нашивку? Цей процес називається оцифруванням, і якість вишивки багато в чому залежить від навичок “оцифровувальник”. Використовуючи спеціальне програмне забезпечення, оцифрувальник перетворює зображення в так звані інструкції для вишивальної машини, щоб знати, де вишивати, який тип строчки використовувати і багато іншого. Багато фахівців вміють оцифровувати, але не всі однаково добре це роблять. Наші фахівці мають багаторічний досвід, що дозволяє виконувати свою роботу якісно.

При виготовленні нашивок команда Сінглпринт допоможе замовнику найбільш якісно реалізувати ідею, підібрати необхідну колірну гаму, розміри виробу та матеріал тканини і нитки.

Процес підготовки шевронів як правило відбувається в такі етапи:

 • фіксація клейової підкладки, або бавовняні або синтетичні;
 • безпосередньо машинна вишивка;
 • лазерна вирізка зі щільного полотна готових виробів;
 • окантовка країв вишитих виробів.

Нашивки на одяг на замовлення в компанії Сінгл Прінт популярна послуга, щоб визначитися із замовленням ми описали особливості нашивок, патчів нижче.

Введення у види патчів

 • Відсоток вишивки. Відсоток вишивки вашого патча – це кількість вашого патча, покритого ниткою. Нашивка вишивається на тканині під назвою «саржа». На нашивки з вишивкою (“заливкою”) менше 100% частину саржі все одно буде видно.

Патчі з вишивкою до 99% будуть коштувати трохи дешевше, ніж 100%. Роблячи вибір між цими варіантами, в першу чергу враховуйте свій дизайн. Коли саржу (основа тканини) видно, вона зазвичай використовується в якості кольору фону. Якщо у вашого дизайну суцільний колір фону, то для вас може бути хорошим варіантом менше 100%. Або, може бути, ви віддаєте перевагу вид 100% вишитій нашивки, але заплатити більше.

 

 • Види кордону патча

Вишиті нашивки мають два варіанти окантовки: Merrowed і Die-Cut (висічка).

Merrowed це коли обшивка огинає патч з зовнішньої сторони і трохи піднята. На не дуже складних малюнках можливі плавні кордони, можливо лише для простих і не дрібних форм. Наразі ми даний варіант обробки не робимо.

Die-Cut можна використовувати і для простих форм. Але вони зазвичай використовуються для складних форм. Якщо у вашому дизайні є деталь, яка виступає назовні або має складні краю, швидше за все, для неї буде потрібно висічена кромка. Ми робимо патчі Die-Cut.

  • Варіанти тильної сторони патча

  Для вишитих нашивок є безліч варіантів підкладки. Ми робимо класичні патчі без додаткових кріплень.

  У природі існують патчі: з термо клейовою плівкою, комбінація “гачок і петля” (з одного або двох сторін), магнітну підкладку або липучку.

  • Кольори ниток

  У нас є великий вибір яскравих кольорів ниток. Якщо ваша нашивка складається менш ніж з 100% вишивки, ви також можете вибрати колір вашої саржі. Саржа не враховується при підрахунку загальної кількості ниток. Однак вам не обов’язково вибирати кольори ниток самостійно; наша команда експертів підбере для вас найбільш підходящий варіант. З таким великим вибором кольорів у нас напевно знайдеться нитка, яка точно відповідає кожному кольору в вашому дизайні.

  Візуалізація прикладів колірної гами ниток для вишивки

Додаткові спецефекти ниток

 • Металева нитка: нестандартні нашивки, вишиті металевою ниткою, мають особливий блиск. Срібло і золото – найбільш часто використовувані металеві нитки, але можна використовувати і інші кольори. Металева нитка часто використовують для виділення унікальних елементів оформлення.

  • Неонова нитка: неонова нитка дуже яскрава. Є в різних кольорах, неонова нитка може надати додаткову яскравість в порівнянні зі стандартними кольорами.
  • Нитка що світиться в темряві: популярний варіант серед бойскаутів, що світиться в темряві нитка найкраще використовувати в умовах низького зносу, оскільки покриття, яке змушує нитку світитися, може бути крихким. Варіанти кольорів ниток що світиться в темряві обмежені; вони існують в основному в білому і блідих відтінках зеленого і жовтого.
  • Додаткові кольори ниток: для дійсно складних дизайнів (макетів) можна використовувати більше десяти кольорів ниток. Важливо пам’ятати, що невелика нашивка з нитками різних кольорів може виглядати неакуратно при вишиванні і втрачати частину свого естетичного сенсу.

  Вимоги до макетів для машинної вишивки

  Допустимі формати файлів:

  • .pdf – Adobe PDF (зроблений в Adobe Illustrator)
  • .ai – Adobe Illustrator (версія не старше Cs4)
  • .eps – EPS (версія не старше Cs4)

  Загальні вимоги до макету

  • НЕ використовуйте в дизайні “обведення”, “тіні” на буквах висотою менше 10 мм, мінімальна допустима товщина обводок / тіней – 2 мм.
  • НЕ використовуйте в дизайні кольорові переходи (градієнти)
  • НЕ захоплюйтеся великою кількістю квітів в макеті / дизайні. Не перевищуйте 10 кольорів в макеті. Це пояснюється тим, що в більшості існуючих вишивальних машин є не більше 10-15 голок на “вишивальну голову”. 1 голка = 1 катушка нитки. І при перевищенні кількості кольорів доведеться в процесі роботи зупиняти вишивальну машину і змінювати нитки, що впливає на кінцеву вартість вишивки в бік збільшення.
  • НЕ використовуйте в дизайні елементи товщиною менше 1 мм і окремі елементи розміром менше 2 мм.
  • При створенні дизайну шевронів обов’язково зробіть зовнішній контур, так як він є обов’язковим елементом шеврону. Рекомендована товщина контуру – від 2 до 5 мм в залежності від розміру шеврона.
  • Контур може бути пластичної форми, а не лише колом, овалом, квадратом або прямокутником.

  Якщо ви хочете розробити макет, дизайнери нашої компанії готові допомогти. Ми пропонуємо послуги розробки макетів.

Візуалізація етапів підготовки макета для патча з дизайнером