fbpx

Чи безпечний друк на дитячому одязі?

Є кілька методів нанесення принта на одяг, і ми поговоримо про види безпечного друку, а саме на дитячому одязі. Найбільш популярними є такі речі: дитячі боді, світшоти, футболки і худі.

Нанесення малюнка на дитячий одяг може бути виконане різними способами, серед них цифровий друк, шовкографія, термоперенос і сублімація. На жаль останній не є доцільним і практичним, оскільки для цього методу підходить одяг, вироблений з синтетичних тканин і вын небезпечний для дітей. Важливо завжди звертати увагу на аспекти різних видів друку і вибирати ті, які не приносять шкоди дітям. Нижче опишемо методи які є гіпоалергенними і сприятливими для здоров’я дітей:

Цифровий (прямий) друк – в технології, використовуються спеціальні текстильні чорнила, які повністю безпечні і найголовніше гіпоалергенні. Часто клієнти стикаються з проблемою не екологічного друку, оскільки існують підприємства, що використовують китайські принтери і чорнила. Однак в компанії Singleprint використовуються оригінальні і натуральні чорнила і друк ми виконуємо на професійному принтері «Epson».

цифровая печать на ткани

Шовкографія – використання цього методу є абсолютно нешкідливим і гіпоалергенним, якщо дотримуватися технології і використовувати якісні матеріали. Наша компанія може вам запропонувати такий вид друку за допомогою американських фарб, які мають сертифікати екологічної безпеки. Завдяки цьому якісний і нешкідливий друк на одязі ваших дітей буде гарантований. Ми виготовляємо принти такого виду тільки кількістю від тридцяти одиниць.

трафаретная печать на ткани

Термоперенос – цей спосіб друку є безпечним, тому що самоклеюча ПВХ плівка, що застосовується в цій технології не містить шкідливих речовин, тому абсолютно безпечна для здоров’я. Ми використовуємо плівку італійського виробництва – «Siser». Також у нас є широкий асортимент кольорів.

термоперенос

 


Якщо вас цікавить такого виду послуги, а саме нанесення зображення на дитячої та дорослої одягу, ви можете звернутися до менеджерів компанії Singleprint за адресою: вул. Турівська 4, м. Київ. Ви можете зробити друк безпечно і якісно в зручному для вас форматі на своїй або нашої бланкової продукції.