fbpx

Як пошити брендований одяг для компанії

Футболки стали для нас настільки звичним одягом, що іноді здається, вони існували завжди. Але, як і у будь-якої іншої речі, у них є своя історія. Причому, дуже цікава.

Багато елементів нашого одягу прийшли в повсякденний гардероб з військової уніформи. Футболка – не виняток. Свій шлях вона починала з білизни американських моряків. Вони одягали футболки під комбінезони. Це було набагато зручніше, ніж сорочки, – вони не чіплялися рукавами під час роботи, та не було так жарко. Перша офіційна згадка існування футболки припадає на 1913 рік.

В наш час люди приходять в магазин одягу в пошуках вже не простих, а оригінальних футболок для себе чи своїх близьких. Той факт, що футболки дозволяють людям висловити себе та свої почуття, не докладаючи великих зусиль, робить їх набагато більшим, ніж просто елементом гардеробу. Наприклад, у Всесвітній день боротьби проти раку люди по всьому світу одягають футболки з написами, аби висловити підтримку тим, хто проходить через складну хворобу.

футболка з написом

З 2013 в Україні великої популярності набув одяг з національним принтом. Футболки, взуття, верхній одяг, сумки – стали ідентифікатором національності і любові до країни, в якій живеш. Щоб відійти від “шароварщини” ти можеш сам зобразити свої думки або дати завдання нашому дизайнеру. Особливо це стане в нагоді, коли подорожуєш.

футболка з принтом

Не дивно, що ми усі прагнемо ідентифікації. Належати до країни, родини, групи друзів, компанії, клубу за інтересами – одна з головних потреб щасливого існування. Аби зробити цю приналежність ще яскравіше, замов оригінальні футболки з принтом від Singleprint.

прямий цифровий друк на футболках

Створення футболок з власним дизайном та лого стало для молоді найбільш привабливим способом висловлення власних думок та почуттів. Яким би не був твій мотив: виявити любов, підтримку, чи просто висловити думку, команда Singleprint допоможе тобі отримати бажану футболку не витрачаючи тисячі гривень.

Процес замовлення одягу під будь-яку подію може бути складним та виснажливим, але з нами це неймовірно просто! Футболки для робочих буднів, сімейного відпочинку, сумки для подорожей чи кепки-тракери для музичних концертів – ми робимо усе! Ми пропонуємо такі опції дизайнерського друку: прямий цифровий друк, шовкотрафаретний друк, термотрансфер, вишивку та сублімацію, а також вигідні ціни та неперевершений сервіс.

Наші футболки ідеально підходять для: благодійних вечірок, робочої уніформи, студентських клубів за інтересами, громадських заходів, концертів, сімейного барбекю, Днів народження, Дня матері чи батька, групових поїздок та багато іншого!

парні футболки                                   форма для команди

Варіація бланкової продукції, допомога нашого дизайнера і швидкий сервіс забезпечать розробку і виготовлення якісного та унікального товару за досить короткий час. Сподобалася ідея? Є питання? Не соромся,телефонуй!