fbpx

Надрукувати і пошити брендовані футболки для бізнесу

У вас є офіс. У вас є веб-сайт. У вас навіть є юридичні документи. Проте, усі знають, що ви не справжня компанія, допоки у вас немає власного дизайну футболок.

футболки для команди

Фірмові футболки – це довга традиція, що бере свій початок від 1950-х років, коли місцеві курорти Маямі вперше експериментували з рекламними лого на футболках, включаючи Мікі Мауса Уолта Діснея. Сьогодні фірмові футболки так само практичні в використані як для великих так і малих бізнесів.

В цій статті ми пройдемо через повний процес створення футболок з принтом, від мозкового шторму ідей до кінцевого друку спроектованої продукції. Неважливо як багато (чи мало) ви вже про це знаєте, тут ви знайдете усе, що необхідно.

Як спроектувати фірмову футболку за 7 кроків?

  1. Дізнайтеся чому вам потрібна футболка

Причин створити брендові футболки вашої компанії може бути безмежна кількість. Розуміння цієї бізнес мети допоможе дизайнерському процесу. Просування бренду компанії, подарунки клієнтам, єднання команди та багато іншого.

  1. Визначте свій бюджет, кількість та час

Як  і будь який інший проект, створення фірмової футболки з принтом варто почати з визначення скільки грошей ви готові вкласти, яку кількість продукції потрібно замовити та в який проміжок часу.

  1. Дізнайтеся про можливі варіанти друку

В дослідженні варіантів різного друку можна загубитися, проте, краще дослідити усі можливості, щоб вибрати найкращий саме для вас. Перевірте сайт нашої компанії: Singleprint.com.ua. Тут ви знайдете усю необхідну інформацію.

прямий цифровий друк на тканині прямий цифровий друк на футболці

  1. Проведіть мозковий штурм концепції вашого дизайну

Дизайн брендової продукції полягає не лише в розумінні, які ідеї комунікувати, але і як комунікувати їх найефективніше. Почніть мозковий штурм усією командою і креативність не змусить себе довго чекати.

  1. Визначте стиль і образ

Якщо ви досі не визначилися, необхідно вирішити який стиль одягу ви хочете: з круглим чи V-образним горлишком, з довгими чи короткими рукавами, футболку, світшот, худі, поло, чи щось інше.

купити футболку

  1. Знайдіть дизайнера

Маєте дизайнера в команді? Чудово! Не маєте? Не хвилюйтеся, у нас є для вас вихід! Компанія Singleprint надає дизайнерські послуги за будь-яким смаком!

  1. Знайдіть компанію по друку

Щойно дизайн готовий, час віддавати омріяні футболки до друку!

Нижче ви знайте ціни на оптові замовлення від Singleprint:

Назва Опис Ціна, 100 од, грн
Кепка за власним дизайном з логотипом компанії (шеврон, до А6) Розробка індивідуального дизайн-проекту і пошиття кепок відповідно до Ваших вподобань, з нанесенням логотипу компанії 188
Базова кепка з логотипом (термоперенос, до А6, один колір ) Кепка з логотипом компанії 122
Футболка з індивідуальним принтом А6 формату (прямий цифровий друк) Брендовані футболки можуть служити як відмінним сувеніром для клієнтів, так і чудовим рішенням для тематичних вечірок в компанії 159
Футболка з логотипом на грудях (А6, шовкотрафарет, один колір) Футболка з коротким рукавом і неглибоким U-подібним вирізом з натуральної тканини, з нанесенням логотипу на грудях. Для проведення корпоративів, роботи на виставках і повсякденного носіння футболка з 100% бавовни – найкращий варіант 136
Класична теніска-поло з логотипом компанії (вишивка, до А6) Брендована / фірмова теніска-поло з коротким рукавом і коміром, що застібається на 2-3 гудзики, поєднує зручність звичайних футболок з охайністю класичних сорочок – відмінний вибір для офісу 358
Світшот з логотипом компанії (шовкотрафарет, А6, один колір) Універсальний і лаконічний світшот з логотипом Вашої компанії – незамінна річ в повсякденному житті 370

Потрібна більш детальна консультація? Телефонуйте!

Наші контакти:

(067) 604 13 41

(050) 397 63 33

(044) 394 50 85