fbpx

Що таке термотрансфер і як це працює?

Спочатку метод термотрансфера був як роздрібний продаж термопринтів для текстилю. У 1960-х малюнки друкували на трансферному папері і продавали в роздріб в магазинах. Люди купували такий малюнок і переводили на тканину за допомогою праски. Цей метод часто не працював – малюнок міг і не приклеїтися.
термоперенос на тканину

Але час йде, а технології не стоять на місці.

Сьогодні термотрансфер доступний і універсальний, і широко використовується в поліграфії. І наша компанія не виняток.

Що ж таке термодрук?

Термодрук – найоперативніша і якісна технологія, яка виконує нанесення практично на будь-яку тканину.

термоперенос на футболках
Плівка для термопереносу (флекс, термофлекс, термоплівка, плівка для термоаппликация, плівка для аплікацій, термонаклеек і ін.) – це ПВХ або поліуретанова плівка з нанесеним на неї термоклеем.
При звичайній температурі клей має тверду структуру, а при нагріванні 150-170 ºС клей розплавляється і приклеюється до текстильного виробу. При охолодженні клейовий склад назавжди закріплюється в тканині, наповнюючи собою порожнечі її текстури. Термоплівка на виробі прослужить стільки ж, скільки і тканинна основа.

плівка для термопереносу на тканину

Плівка для термопереносу ідеальна для нанесення на синтетичні, змішані і натуральні тканини. За допомогою термоплівки можна наносити логотипи, зображення, написи тощо. На одяг, сумки, кепки, парасолі, прапори, уніформу, спецодяг, постільну білизну, спец. текстиль. Аплікація на дотик відповідає м’якій тканині. Термоперенос плівки на футболках забезпечує стійкість, довговічність і яскравість зображень.

термотрансферний друк на одязі

Основні переваги термотрансферу

  • повнокольоровий друк
  • легкість в роботі
  • дешевше, ніж будь-який інший спосіб нанесення
  • друк від одного примірника до кількох сотень
  • процес займає мало часу
  • отримані зображення мають високу якість і не змиваються при машинному пранні

Ми змогли переконати тебе в якості термопереносу? Тоді сміливо пиши на пошту менеджеру yuliya@singleprint.com.ua і замовляй свою унікальну футболку!