fbpx

Цікаві ідеї для друку на футболках / світшотах

Прикольні малюнки на футболках і світшотах здатні здивувати навіть самих творчих людей, не кажучи про сотні випадкових перехожих, що зустрічаються на шляху кожен день. Друк на одязі розповість оточуючим про ваші захоплення і поглядах на життя, змусить посміхнутися і задуматися над посилом і ідеєю, яку ви хотіли вкласти в свій образ. Загалом, такі креативні речі привертають увагу не гірше вигадливих зачісок і пірсингу.

t-shirt-printing

Креативні ідеї принтів на футболці або світшоті

Якщо ви думаєте, що футболкою із зображенням котика або мультяшного героя вже нікого не здивувати, ось вам кілька трендових ідей для друку, щоб створити свою футболку – креативну і неповторну.

  1. Іменна футболка або світшот – це модно, незвично і недорого. Якщо ваш повсякденний стиль завжди оригінальний, ви стежите за модними тенденціями або ви просто втомилися кожен раз диктувати своє ім’я та прізвище по буквах – одяг з іменним принтом для вас. Ще така річ значно полегшує перебування серед великої кількості людей, з якими вам, так чи інакше, доведеться спілкуватися.
    name tshirt
  2. Принт QR-коду, який відправляє бажаючих познайомитися на вашу сторінку в соціальній мережі або на ваш сайт. Незвичайний спосіб завести нових знайомих без тривалого особистого спілкування. Короткий напис «Додай в друзі» або «Зазирни на мій сайт» приверне нових відвідувачів і друзів по листуванню. Ось він – інноваційний спосіб знайомства 21 століття.
    qr tshirt
  3. Весільні футболки – цілком собі сучасний дрес-код для молодят. Класичні сукні і смокінги на святкуванні торжества поступово відходять на другий план, а на зміну їм приходять принти на футболках: «Тільки що вдало одружився / вийшла заміж», «Жонатики», «Я Ж НИХ не пам’ятаю» та інші приколи.

А ще … зараз в тренді футболки для водіїв. Кращого способу висловити своє ставлення до навичок водіння деяких громадян не придумаєш.

А ще … за допомогою друку на тканині можна створити дуже бюджетну «вишиванку» або інший одяг з національною символікою. Все залежить тільки від вашої фантазії.

Нанести малюнок на футболку – простіше простого. Підготуйте макет принта і зателефонуйте нам за контактним номером телефону. З креативним написом або фото на футболці у вас більше не буде проблем зі створенням оригінального образу.