fbpx

Як краще розмістити свій принт на футболці?

Коли ви додаєте улюблені написи або малюнки, ваш одяг сяє новими фарбами. Принт на футболці можна розмістити практично будь-де, але він буде набагато ефектнішим, якщо врахувати всі нюанси, які допоможуть отримати хороший результат.

Єдина різниця між тим, коли ви купуєте готовий виріб з принтом і замовляєте друк – це те, що ви повинні відповісти на кілька питань, про які ви не замислюєтеся коли купуєте готовий виріб:

  • макет (є та його характеристики підходить до друку, детальніше тут про вимоги)
  • який формат друку кращий (А6 – А1) і де надрукувати макет (спереду, ззаду, рукав тощо) та відступи (наприклад від горла на 6 см або на 15 см)
  • хочеться щось особливе (наприклад повна запечатка)

Існують стандартні формати друку, але, звичайно, немає необхідності суворо дотримуватись цих розмірів зображення для нанесення на футболці.

Крім стандартних розмірів друку, є ще класичні місця розміщення зображення. Вони зумовлені технічними можливостями та практичними особливостями. Таке розташування завжди виграшно виглядатиме на широкому асортименті одягу, тому якщо ви сумніваєтеся де скомпонувати свій дизайн, рекомендуємо дотримуватися наступних місць розміщення:
Данные отступы подходят для всех размеров печати, например если вы сделаете рисунок формата А3 с отступом 20 см, композиция смещается и ваш образ визуально утяжеляется. Поэтому правильным решением будет воспользоваться стандартными размещениями принта на футболках:

Дані відступи підходять для всіх розмірів друку, наприклад, якщо ви зробите малюнок формату А3 з відступом 20 см, композиція зміщується і ваш образ візуально збільшується. Тому правильним рішенням буде скористатися стандартними розміщеннями принта на футболках:

где разместить принт на футболке?

Якщо ви хочете втілити свої креативні ідеї, існують і інші місця для друку. Але варто зважати на технічні можливості обладнання. Тобто принтер фізично не зможе друкувати по швах виробу, так як фарба розпилюватиметься нерівномірно і відповідно зображення вже буде зіпсовано.

Тому ми пропонуємо альтернативу нашим клієнтам – нестандартні та важкодоступні місця для нанесення за допомогою цифрового друку у крої або флекс-плівки.

необычный принт

необычный принт на худи

На прикладах представлені кілька варіантів нестандартного розміщення, але якщо дозволяє їх технологія, може бути ще більше.

Наприклад, якщо робити друк у крої (тобто не на готовому виробі, а спочатку криється тканина, потім наноситься друк на тканину і потім зшивається), тобто можливість зробити повну запечатку виробу:

печать в крое

На що впливає розташування принта?

Дизайнери давно розробили прийоми, за допомогою яких навіть дрібний малюнок стає помітним. Таким чином, дизайн краще сприймається і добре запам’ятовується, що дуже важливо для форми і т. д. Розглянемо найпопулярніші варіанти:

  • Принт великий, прямокутної форми – бажано розмістити його з правого боку, внизу текстильного виробу. Також відмінно підійде варіант на грудях чи спині.
  • Зображення з написом – напис пишеться зліва або під принтом. Але якщо ви пишете під малюнком, бажано переконатися, що напис не буде прихований, наприклад, якщо ви заправляєте футболку у штани.
  • Логотипи та торгова марка – вони мають бути нанесені на лицьову сторону грудей на рівні кінців рукавів.
  • Спортивні емблеми та маленькі символи – їх бажано розмістити на рівні серця.
  • Великі малюнки – задня частина футболки – зона спини ідеально підходить для таких дизайнів.

Головне – не спотворювати пропорції фігури людини, яка носитиме річ. Але в цьому випадку потрібен індивідуальний підхід, який може забезпечити справжні професіонали. Детальну консультацію ви зможете отримати у нас у шоурумі Singleprint на вул. Турівська, 4 або e-mail: singleprintmanager@gmail.com або більше контактів тут.