fbpx

Як правильно обрати формат друку?

Ми прагнемо робити нашу продукцію відповідно до ваших потреб та очікувань. Тому ми підготували кілька основних вказівок та порад, як правильно вибрати розмір друку для вашого дизайну, щоб результат виглядав якомога кращим!

прямий цифровий друк на футболках

 

Правильний вибір розміру та розміщення дизайну – це один з найважливіших кроків для реалізації вашої ідеї. Існує кілька загальних правил, які ми описали з прикладами в даній статті. 

Розміщення друку відіграє важливу роль у виборі розміру друку, але тут слід враховувати більше. Існує широкий асортимент товарів, і варто добре подумати про розмір друку для кожного конкретного виду та розміру виробу. На малюнку нижче ви можете побачити різні розміри друку на класичній футболці (чоловічій розміру L). Ми завжди рекомендуємо розмір друку, виходячи з розміру і гендеру футболки, щоб результат виглядав якомога кращим (ці рекомендації не є максимальними розмірами друку). Однак кожен виріб унікальний і різний, тож вам вирішувати, який розмір буде оптимальним.

формати друку на одязі

Якщо ви замовляєте різні розміри текстилю, однаковий розмір друкованого малюнка буде більшим на меншому текстилі і навпаки. Тому ми рекомендуємо вибрати компроміс для розміру друку, щоб він добре працював на всіх розмірах текстилю (зазвичай оптимальним форматом є А4, як альбомна сторінка).

Якщо ви хочете, щоб дизайн друкувався якомога більший на жіночій футболці розміру S, а також на чоловічій XL, можна зробити макети різних розмірів. Наприклад, ми можемо надрукувати дизайн менших розмірів на жіночих футболках розміру S та більших розмірах на чоловічих футболках. Однак у цьому випадку відбитки будуть різнитися в ціні та розділятися під час друку. Тому ми рекомендуємо вибирати цю опцію лише при замовленні більших обсягів.

Щоб краще зрозуміти, які найпоширеніші варіанти розміщення друку та їх розмір відповідно до конкретного виду текстилю, подивіться на наш опис нижче:

ФУТБОЛКА 

Рекомендований розмір друку на основі розміщення: 

  • Розміщення лого зліва на грудях- прибл. ширина від 9 до 10 см *
  • На спині біля горловини – приблизно ширина від 7 до 8 см *
  • Принт на рукаві (виключно на білому виробі, від жіночої М) – до 9 см (прямий цифровий друк), якщо потрібен напис більшої ширини, то ми можемо зробити нанесення методом термопереносу плівки.

 

друк на рукаві

Найчастіше логотип розміщують зліва на грудях (в області серця) або за шиєю в у вигляді бірки.  Тому ми рекомендуємо розмір 9-10 см в ширину. Якщо бажаний вами розмір вашого дизайну більше, ваш друк може бути більшим.

Рекомендований розмір друку:

  • Жіноча футболка, нагрудний принт – ширина близько 28/29 см *

Стандартний відступ від горловини на жіночій футболці – 6-7 см.

  • Чоловіча футболка, принт на грудях – прибл. ширина 30 см *

Стандартний відступ від горловини на чоловічій футболці – 7-9 см.

 

* Ці розміри друку рекомендуються, щоб результат виглядав якомога кращим. Ми також можемо надрукувати ваш дизайн за бажанням.

* Звичайний розмір формату А4 – 21 х 30 см, але якщо макет квадратний, то виключенням є розмір 25 х 25 см.

ХУДІ / СВІТШОТ 

Розмір друку на худі або світшоті (унісекс): 

  • Худі, принт на грудях – максимальний розмір 21х30 см. Рекомендована ширина 30 см.

Світшот, принт на грудях – прибл. ширина 30 см

ІНШІ : 

  • Дитячий боді (спереду) – ширина від 12 до 15 см, висота до 20 см
  • Сумка – до 25 см ширина x 30 см висота

друк на еко-торбі

Надсилаючи нам файли для друку, ви можете нам допомогти, вимірявши бажані відступи у попередньому перегляді, наприклад, вказавши, яка відстань відбитку від центру горловини (див. наші приклади вище).

Перш ніж надіслати нам свою ідею, загляньте до нашого   розділу Друк, де ви знайдете наші вимоги до подачі макету в роботу та багато іншого. Якщо ви все ще не впевнені, який розмір друку та розміщення дизайну були б для вас найкращими, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися, наша команда буде рада допомогти вам! 

Якщо ви хочете побачити, як виглядають конкретні типи друку та їх розміщення, ви можете відвідати наш  шоурум за адресою: м. Київ, вул.Турівська,4. Ми будемо раді проконсультувати вас щодо вашого дизайну та допомогти вибрати найкращу комбінацію форматів друку. У нас також є зразки бланкових виробів, тому ви можете легко уявити кінцевий результат та вибрати ідеальний розмір вашого дизайну. 

Ми з нетерпінням чекаємо на друк для вас!