fbpx

Як створити хороший дизайн брендованої кепки на замовлення

“Кастомізувати мерч” (Custom merch) – це хороший спосіб просування вашого бренду. Хороший спосіб прорекламувати свій бренд – створити вишиту кепку на замовлення. Що дивно, так це те, що створити кепку з зображенням або логотипом на замовлення ніколи не було простіше, ніж зараз! У Сінглпрінт – де ми пишаємося створенням індивідуальних принтів, щоб втілити ваші ідеї в життя.

Чому кепки – хороший варіант для маркетингу вашого бренду

Якщо ваші кепки є частиною уніформи вашої компанії, то вони можуть бути відмінним доповненням, щоб показати впізнаваність вашого бренду. Головним чином тому, що шапки добре видно на рівні очей, де люди, ймовірно, помітять їх. Більш того, рекламна продукція стає можливістю для широкої обізнаності про ваш бренд. Також кепка може стати чиїмось головним гардеробом. Таким чином, створюючи нескінченні можливості видимості бренду в одній тільки кепці. Але як створити хорошу брендовану кепку?

Ось кілька порад:

Виберіть вид головного убору

Постійно на нашому складі є три типи фасонів в різних кольорах: тракер з сіточкою, п’ятиклинка, снепбек. Всі вони унісекс фасону і одного універсального розміру з можливістю регулювання.

Якщо у вас є унікальні побажання щодо фасону, комбінації кольорів та інше – ми з радістю виконаємо ваше замовлення в тиражі. Як замовити індивідуальний пошив ми розповіли тут.

Будь простішим

У порівнянні з цифровим друком на футболці, вишивка є більш складним процесом. За своєю природою кепка має менше місця, і вам потрібно використовувати тільки кілька кольорів в процесі вишивання. Складні проекти безумовно буде складніше здійснити. Ось чому ми рекомендуємо зберігати дизайн простим і більше того, лаконічність зараз в тренді. Коли ви створите свій логотип або дизайн мінімальним (якщо потрібна допомога – Сінглпрінт надає послуги дизайну), він буде досить чітким, щоб виділитися і простим у сприйнятті. Це також гарантує, що ваш дизайн буде успішно вишитий.

Також можна використовувати спосіб нанесення термоперенос, детальніше про термоперенос можна дізнатися тут.

Ретельно підбирайте кольори

Ваш дизайн буде приголомшливим! Але врахуйте, що кількість кольорів, які ви можете використовувати, обмежена в залежності від вашого дизайну. Переконайтеся, що ви подумали про те, як кольори будуть доповнювати один одного, якщо ви вибираєте кілька кольорів. Чим простіше дизайн і чим менше кольорів ви використовуєте, тим він ефективніший.

Розміщення

Отже, у вас є відмінна концепція, слоган, і ви хочете поділитися цим з усім світом – але де найкраще місце, щоб нанести на свою індивідуальну кепку? В ідеалі, жорстка емблема або слоган найкраще підійдуть до передньої частини по центру, але це не завжди так. Іноді менш очевидна позиція на боці може привернути увагу людей. В якості альтернативи можна використовувати логотип спереду і менший логотип збоку. Чи потрібні вишиті кепки або тракери? У Singleprint ми є експертами в області вишивки на головних уборах і можемо порадити як втілити ваші ідеї в реальність.