fbpx

Корпоративні подарунки для команд від 1 до 1000 осіб

На сьогоднішній день все частіше можна зустріти співробітників різних компаній, одягнених в фірмовому стилі. Це може бути брендована маска, футболка з логотипом, світшот, худі і багато іншого. 

Задумались щодо оновлення форми для співробітників? Або створили власний бренд і тепер потребуєте створити власний корпоративний стиль? Чудовим приводом може стати 8 березня. Зроби подарунок для себе і своєї команди. 

корпоративні подарунки

Синглпринт завжди готові допомогти у створенні твого власного стилю, тому підібрали найбільш вдалий набір і пропонуємо спеціальні ціни на вироби, як на фото.

ХОЧЕШ ЩОСЬ ІНШЕ?

Хочеш інший фасон або колір виробу? Бажаєш більший формат або в тебе більше кольорів в логотипі?

Звертайся до нашого проектного менеджера і дізнайся відповіді на всі запитання.

Якщо ще вагаєтеся, ось декілька причин для чого потрібен корпоративний одяг:

Корпоративна культура 

Корпоративна форма в першу чергу показує приналежність колективу до певної організації. Робить колектив більш згуртованим та допомагає новачкам швидше відчути себе частиною колективу. Саме тому ми готові розробити індивідуальний дизайн за твоїми побажаннями.

формений одяг співробітників

Позиціонування бренду 

Вашу компанію краще запам’ятають, якщо перед очима буде постійно з’являтися логотип або, характерні саме для Вашого бренду кольори. Згадайте, чи траплялося з Вами, що зайшовши в магазин, Ви не могли визначити де продавець-консультант? Або, можливо, Вас плутали з персоналом? Які емоції це викликало? Уніформа допомагає виділити Ваших співробітників на тлі інших і уникнути неприємних ситуацій. Наша компанія може запропонувати різні варіанти нанесення: шовкографія, прямий цифровий друк, термоперенос плівки, вишивка.

уніформа співробітників

Впізнаваність 

Фірмовий стиль створює позитивні емоції серед постійних клієнтів і звертає увагу нових. Для цього наш дизайнер з радістю розробить унікальний макет для друку, який буде асоціюватись лише з твоїм брендом.

корпоративний одяг уніформа для персоналу

Довіра до бренду 

Ретельно продуманий корпоративний стиль також здатний підвищити рівень довіри клієнта. Він дозволяє клієнту побачити Вашу турботу про співробітників. Також, правильно підібрана уніформа дозволяє побачити професіоналізм і злагодженість роботи колективу. Ми можемо запропонувати на вибір нашу бланкову продукцію або виконати індивідуальний пошив за твоїми побажаннями.

Статус компанії

Кожен клієнт, купуючи у Вас товари і послуги, також купує сервіс. Коли клієнт звертається до Вас вперше  і не знайомий з послугами і рівнем компанії, чудовим варіантом себе зарекомендувати є брендована маска, футболка з логотипом, світшот, худі і багато іншого. Саме по обгортці клієнт вибирає продукт, коли обирає його вперше. Зовнішній вигляд – це показник рівня компанії.

корпоративний одяг для співробітників

Якщо ти хочеш отримати детальну консультацію з будь-якого приводу, можеш відвідати наш  шоурум за адресою: м. Київ, вул.Турівська,4. Ми будемо раді проконсультувати тебе щодо твого дизайну та допомогти вибрати найкращу комбінацію форматів друку. У нас також є зразки бланкових виробів, тому ти можеш легко уявити кінцевий результат та вибрати ідеальний розмір твого дизайну.