fbpx

Лондонські воркшопи з друку на футболках

Яке місто як не Лондон вважається одним з найкращих, коли ми думаємо про освіту? Хочеш розвивати себе і свій бренд у сфері друку на футболках? Тут ми підібрали усе найцікавіше, що проходитиме в Лондоні протягом наступного року. Можливо на якомусь з цих воркшопів ми з тобою зустрінемось, хто знає?

футболка з принтом

Експериментальний трафаретний друк на тканині

Ціна: £259

Коли: 15 Січня – 19 лютого 2019

У чому суть? Лондон має незвичайний онлайн портал, де розміщені усі освітні та розвиваючі курси міста. Цей портал, що носить назву CityLit, є головним місцем для пошуку натхнення на вечірніх, денних та вихідних курсах. Гнучкий графік та багатогранність опцій дасть тобі можливість суміщати наступний курс з іншими активностями перебуваючи в цьому місті. Experimental screen printing for textiles це воркшоп, де ти зможеш здобути навички від базових до більш специфічних у твоєму напрямку дизайну на футболках, наприклад, як правильно готувати твої фото, щоб вони фантастично виглядали як принт на одязі.

Більше

методи друку на тканині

Друк на футболках в Лондонському університеті мистецтв

Ціна: залежить від курсу

Коли: цілий рік

У чому суть? Лондонський університет мистецтв пропонує усі види курсів – короткострокові та бакалаврські – пов’язані з модою. Від основ друку на одязі до того як створити книгу власних ескізів. Тут обов’язково знайдеться щось корисне для кожного дизайнера.

Більше

Джорджия Боссон – майстер-класи з трафаретного друку

Ціна: від £45 до £90 залежно від курсу

Коли: за запитом

У чому суть? Джорджия Боссом є художницею, яка спеціалізується на друці і проводить воркшопи на кількох мистецьких платформах Лондона. Її курси дуже гнучкі, що дозволяє студентам підбирати різний час та дні, а також приїхати на заняття з іншими членами родини чи друзями. Вона неймовірно цікава!

Більше

Воркшоп з трафаретного друку для початківців

Ціна: £300 з усієї групи (максимум 5 людей)

Коли: за запитом

У чому суть? Цей курс для початківців може проходити як з принтами на папері так і на тканині, залежно від вподобань студента. По закінченню воркшопу кожен матиме 5 власних зразків.

Більше

Воркшоп від Wicked Printing Stuff

Ціна: курси починаються від £120 і можуть доходити до  £420

Коли: різні дати в залежності від курсів (переходь на їх сайт для більшої інформації)

У чому суть? Ці хлопці мають різноманітні курси, аби ти, незалежно від того, який твій рівень знань в сфері принтингу на одязі, зміг підібрати щось для себе: від елементарного до професійного. У них також є різні варіанти груп, тривалості курсу і таке інше.

Більше

Якщо ж ти зайнятий проектами, чи маєш недостатньо коштів для поїздки у Лондон, ми знайшли три відмінні англомовні ОНЛАЙН-КУРСИ з друку на футболках:

  • Покроковий курс, що познайомить тебе з деталями принтингу на футболках від розробки ідеї до запуску виробництва (безкоштовно)

Посилання: https://skl.sh/2P6nAtg

  • Мастер-клас з дизайну футболок за допомогою Adobe Photoshop (вартість: $11,99)

Посилання: https://bit.ly/2PcyCx4

  • Ексклюзивні поради для створення унікальних футболок з використанням комп’ютерних та традиційних інструментів дизайну (вартість: $11,99)

Посилання: https://bit.ly/2yfaMcT