fbpx

ТОП тренди в одязі

Кожного року бренди витрачають сотні тисяч доларів на пошук орієнтирів, які вкажуть на те, що люди будуть носити за 2 роки. Більшість людей про це не знає, проте, прогнозування модних трендів є однією з основ модної індустрії. Коли-небудь дивувався чому усі магазини раптово випускають одяг морської тематики? Це не випадковість.

Дизайнери мають бути певні, що те, що вони виставляють на подіум відповідає бажанням їх покупців, саме тому вони вкладають неймовірні гроші в прогнозування. Однак, з футболками інша історія. Завдяки простому та індивідуальному характеру цього одягу, дизайнери мають більшу свободу у втіленні натхнення, коли проектують дизайн футболок. Тим не менш, деякі тенденції все ж таки можна прослідкувати і тут.

Нижче ти знайдеш деякі з тенденцій, які популярні у галузі саме зараз. А в Singleprint зможеш замовити будь-яку з даних ідей за доступною ціною. Наприклад, біла футболка з зображенням формату А4 буде коштувати 265 грн, а чорна з золотистим написом (20*10 см) 270 грн.

Старі шкільні проекти

Футболки завжди брали натхнення з мистецтва, особливо з експериментального. Такі бренди як Zara та Benetton підхопили цю ідею, і в нових колекціях цього сезону можна знайти унікальні принти «недосконалого» мистецтва.

футболка біла з принтом

Камуфляжний принт

Камуфляжний друк вплинув на індустрію моди ще за часів Другої світової війни. Цей сезон нічим не відрізняється. Такого роду принти ти знайдеш як на дешевих вуличних розпродажах, так і в магазинах розкішних брендів. Незалежно від того, чи надаєш ти перевагу більш класичному варіанту камуфляжу, чи більш креативному дизайну, опцій для тебе сила-силенна.

пошив футболки на замовлення

Нашарування кольорів

Деякі тенденції не стосуються якоїсь окремої теми, а скоріше техніки чи процесу виготовлення дизайну. Одним з таких прикладів є накладання плоского кольору на детальне зображення. Це проста техніка, яка не вимагає багато зусиль, проте є ефективною.

формат друку на футболці

Золотистий чи сріблястий друк

Нанесення золота чи срібла дозволяє додати блиск і глянець до будь-якої футболки. Лого чи зображення виходять фантастично з сяючим принтом.

друк на футболці

Гаваї

Хто не хоче поїхати на Гаваї? Завдяки диснеївському мультфільму «Ваяна» та відомому голлівудському актору Двейну Джонсону полінезійська культура є тепер більш популярною, ніж коли-небудь. На щастя, футболки такого типу вже не вважаються футболками для туристів, а займають цілу нішу на ринку моди.

прямий цифровий друк на футболці

Сподобались ідеї? Є власні? Не зволікай, замовляй футболки від Singleprint та будь в тренді вже сьогодні!

Якщо ж погода прохолодна, не біда! Реалізуй тренди на світшотах! Наші ціни тебе порадують: білий світшот з зображенням формату А4 можна замовити за 495 грн, а чорний зі сріблястим написом (20*10 см) за 490 грн.