fbpx

Від волокна до стильного трикотажу – короткий огляд створення тканини кулір

Футболка є найвживанішим елементом нашого гардеробу, і матеріал, з якого вона виготовляється має бути якісним. Тому ми вирішили відповісти на питання: Чому моя футболка деформувалась після прання? Чому тканина футболки стала грубою?

Адже, щоб дізнатись спосіб вирішення причини проблеми, потрібно трохи зануритись у процес і технологію створення виробу.

Тканина кулір є типом трикотажної тканини, яка виготовляється з бавовняних волокон вона має петельчасту структуру і зазвичай є м’якою,еластичною та комфортною для носіння кулір часто використовується для виготовлення різноманітного одягу,зокрема футболок.

базовая футболка

Основні переваги тканини кулір з бавовни включають:

  • м’якість і комфорт: бавовняна кулірна тканина ніжна на дотик і приємна для носіння
  • еластичність: тканина кулір здатна розтягуватися і повертатися в свою початкову форму
  • хороше поглинання фарб: добре вбирає фарбу, що дозволяє отримувати яскраві, насичені кольори і різноманітні дизайни

Кулір із бавовни виготовляється за допомогоюс спеціального процесу, що включає такі етапи:

Вибір бавовни

бавовна

Спочатку обирають якісну бавовну для виробництва тканини важливо використовувати волокна високої якості, які не мають домішок.

Прядіння

прядіння

Бавовняні волокна проходять процес прядіння, де вони перетягуються в пряжу. Це може бути здійснено на спеціальних прядильних машинах.

Ткацтво

прядіння

Пряжу використовують для виготовлення кулірної тканини за допомогою трикотажних машин. Ці машини мають ряд голок, які переплітають пряжу, утворюючи в’язку структуру.

Фарбування

фарбування

Тканину можуть піддавати фарбуванню, якщо необхідно надати їй колір.

Обробка

обробка тканини

Після фарбування тканину можуть піддавати додатковим маніпуляціям, таким як обробка для надання м’якості і гладкості або деформація.

Кожен з цих етапів впливає на якість та характеристики кулірної тканини з бавовни, яку потім використовують для створення неповторних дизайнів.

Ви можете завітати до нашого офісу за адресою Турівська, 4 для того щоб власноруч спробувати на дотик тканину і отримати детальну консультацію від наших менеджерів.
+380 67 469 13 20 (Юлія)
+380 67 401 86 04 (Марта)