fbpx

Друк на тканині для бізнесу та пошиття одягу на замовлення для підвищення впізнаваності бренду

Футболки, світшоти, сорочки – звичний одяг для кожного. Чому б не використати це для просування свого бренду? Якщо ви шукаєте оригінальний і ефективний варіант для залучення уваги до свого бізнесу, замовте друк логотипу на футболках і пошиття одягу на замовлення з елементами вашого фірмового стилю.

Як друк на тканині допомагає розвитку бізнесу?

Принти на футболках та толстовках – універсальний носій реклами, за допомогою якого компанія може привернути увагу до своїх послуг. На вироби наносять логотип, назву або слоган фірми. Такого роду рекламні товари значно підвищують впізнаваність бренду і лояльність клієнта.

футболки Kodak

Компанії також замовляють друк на футболках оптом і пошиття корпоративного одягу для проведення рекламних кампаній та акцій, де вироби з логотипом або іншим зображенням дістаються клієнту в подарунок. Інший популярний спосіб використання брендованої одягу – створення корпоративного стилю.

Так, речі з принтами відмінно працюють для підвищення лояльності клієнта, впізнаваності бренду і для створення корпоративного стилю, одягу для співробітників.

Якісний одяг для промоакцій – гарантія успіху рекламної кампанії

Кожен власник бізнесу і маркетолог знає, що добре продумана рекламна кампанія – найкращий спосіб не тільки підвищити продажі, але і зробити компанію впізнаваною серед своїх потенційних клієнтів. Не останню роль в організації промоакцій грає одяг для промоутерів – безпосередніх представників компанії, які в таких заходах виступають «обличчям» фірми. Саме футболки для промо-акцій користуються великою популярністю, коли мова йде про організацію рекламної кампанії.

promo_tshirt

Такі заходи часто проводяться в людних місцях, де знаходиться максимальна кількість потенційних клієнтів. Брендовані футболки з логотипом не тільки дозволяють виділити співробітника компанії із загальної маси, а й привертають увагу, викликаючи цікавість.

t-shirt _martini

 

Корпоративний одяг – эфективний інструмент для підвищення лояльності клієнта і невід’ємна частина корпоративної культури

Пошиття фірмового одягу необхідне як великим, так і невеликим підприємствам, особливо:

  • виробничим компаніям;
  • охоронним підприємствам;
  • готелям і ресторанам;
  • клінінговим компаніям;
  • медичним закладам;
  • організаціям, що працюють в сфері туризму, перевезення пасажирів і вантажів та ін.

кофейный дом London

Універсальна загальноприйнята форма одягу не тільки позитивно впливає на впізнаваність бренду і підвищує лояльність клієнтів, а й дисциплінує співробітників. Це потужний психологічний інструмент, який здатний зробити колектив більш згуртованим.

Виготовлення корпоративного одягу, який буде відповідати прийнятим у вашій компанії фірмовому стилю, виводить організацію на новий, більш серйозний, рівень. Необов’язково, щоб форма для співробітників була суворою і непримітною, можна, навпаки, замовити яскраві унікальні речі, які зроблять організацію більш впізнаваною – все залежить від вашого бажання і специфіки бізнесу.

wog_tshirt

Найбільшим попитом при замовленні спецодягу і уніформи для персоналу користуються сорочки, футболки поло, краватки, блузки для дівчат та сорочки з логотипом. При цьому можна вибрати абсолютно будь-який дизайн, колір і особливості крою.

Замовте виготовлення корпоративного одягу на замовлення і друк на тканині, щоб вивести бізнес на новий рівень і зробити компанію впізнаваною.