fbpx

Популярні фрази на футболки

Зараз у нашому світі панує культ самовираження особистості.

Майже кожен докладає багатьох зусиль, намагаючись виділитися із загальної маси людей і способи для цього вікористовуються досить різні.

Як людині вигідно виділитись із натовпу?

Хтось, наприклад, фарбує волосся у яскравий колір та конструює дивакуваті зачіски, інші роблять на тілі яскраві татуювання, а деякі носять незвичний оригінальний одяг. 

Багато людей виділяються шляхом творчості – пишуть музику, твори, малюють картини, в яких відображають своє бачення світу…

Є і такі, які зовні нічим не відрізняються від інших, але їх самобутність відтворюється у збагачені свого внутрішнього світу. Вони читають книги, слухають незвичайну музику, дивляться цікаві фільми. І, коли починаєш розмову з такою людиною, розумієш, що саме духовною складовою вони виділяються з-поміж інших. 

Влучний спосіб виділитись із натовпу – футболка з популярною цитатою із книги!

Тобто, як ви бачите, бути неповторним оригіналом, а не жалюгідною копією, відносно легко – потрібно обрати той шлях, який вам подобається і впевнено по ньому йти. 🙂 Саме тому сьогодні ми поговоримо про легкий та цікавий спосіб самовираження, який, по суті, є міксом описаних вище прийомів – це створення особистої футболки з принтом і цитатою з улюбленої книги. Створивши і одягнувши таку футболку, ви легко зможете показати своє бачення світу і розповісти про свої уподобання.

Дуже круто на таких футболках будуть виглядати невеличкі, але влучні цитати. Подібних висловлювань зараз багато, тому ми підібрали для вас найбільш цікаві та популярні. 

цитати на футболках

Цитати про життя і все-все-все

Справжнім джерелом цитат про вічні теми є твір А.Екзюпері «Маленький принц».

  • «Пильно лише серце.  Найголовніше очами не побачиш»
  • «У кожної людини свої зірки»
  • «Немає у світі досконалості!»
  • «Слова тільки заважають розуміти»

Не відстає і «Аліса у Країні Чудес» Льюїса Керрола:

  • «Чим більше одразу вчишся, тим менше потім мучишся»
  • «Ти прекрасна. Бракує лише посмішки».

З книги О. Уайльда «Портрет Доріана Грея» також можна почерпнути гарні ідеї для напису:

  • «Все можна пережити, окрім смерті»
  • «Єдиний спосіб позбутися спокуси – поступитися їй»

Іронічні цитати – прекрасний спосіб показати свій інтелект та почуття гумору.

Прочитавши на вашій футболці цитату «Зі мною все добре. Просто я – інтроверт»,  з книги М.О. Лейні «Непереможний інтроверт», ваші нові знайомі одразу зрозуміють, з ким мають справу. 🙂

А от цитата з «Чорного Обеліска» Ремарка « – У чому суть життя? –У тому, щоб їсти, спати і любити» покаже світу ваше справжнє відношення до життя

футболка з принтом

 

Бути оригінальним – просто!

Отож, як бачите, з крутим і влучним афоризмом на футболці можно вигідно виділитись з натовпу, і ми вам у цьому  з радістю допоможемо. Обирайте футболку і напис, робіть замовлення та будьте собою!