fbpx

Популярні цитати з книжок на футболках

Зараз у нашому світі панує культ самовираження особистості.

Майже кожен докладає багатьох зусиль, намагаючись виділитися із загальної маси людей і способи для цього вікористовуються досить різні.

Як людині вигідно виділитись із натовпу?

Хтось, наприклад, фарбує волосся у яскравий колір та конструює дивакуваті зачіски, інші роблять на тілі яскраві татуювання, а деякі носять незвичний оригінальний одяг. 

Багато людей виділяються шляхом творчості – пишуть музику, твори, малюють картини, в яких відображають своє бачення світу…

Є і такі, які зовні нічим не відрізняються від інших, але їх самобутність відтворюється у збагачені свого внутрішнього світу. Вони читають книги, слухають незвичайну музику, дивляться цікаві фільми. І, коли починаєш розмову з такою людиною, розумієш, що саме духовною складовою вони виділяються з-поміж інших. 

Влучний спосіб виділитись із натовпу – футболка з популярною цитатою із книги!

Тобто, як ви бачите, бути неповторним оригіналом, а не жалюгідною копією, відносно легко – потрібно обрати той шлях, який вам подобається і впевнено по ньому йти. 🙂 Саме тому сьогодні ми поговоримо про легкий та цікавий спосіб самовираження, який, по суті, є міксом описаних вище прийомів – це створення особистої футболки з індивідуальним дизайном і цитатою з улюбленої книги. Створивши і одягнувши таку футболку, ви легко зможете показати своє бачення світу і розповісти о своїх уподобаннях.

Дуже круто на таких футболках будуть виглядати невеличкі, але влучні цитати. Подібних висловлювань зараз багато, тому ми підібрали для вас найбільш цікаві та популярні. 

tshirt_singleprint

Цитати про життя і все-все-все

Справжнім джерелом цитат про вічні теми є твір А.Екзюпері «Маленький принц».

  • «Пильно лише серце.  Найголовніше очами не побачиш»
  • «У кожної людини свої зірки»
  • «Немає у світі досконалості!»
  • «Слова тільки заважають розуміти»

Не відстає і «Аліса у Країні Чудес» Льюїса Керрола:

  • «Чим більше одразу вчишся, тим менше потім мучишся»
  • «Ти прекрасна. Бракує лише посмішки».

З книги О. Уайльда «Портрет Доріана Грея» також можна почерпнути гарні ідеї для напису:

  • «Все можна пережити, окрім смерті»
  • «Єдиний спосіб позбутися спокуси – поступитися їй»

Іронічні цитати – прекрасний спосіб показати свій інтелект та почуття гумору.

Прочитавши на вашій футболці цитату «Зі мною все добре. Просто я – інтроверт»,  з книги М.О. Лейні «Непереможний інтроверт», ваші нові знайомі одразу зрозуміють, з ким мають справу. 🙂

А от цитата з «Чорного Обеліска» Ремарка « – У чому суть життя? –У тому, щоб їсти, спати і любити» покаже світу ваше справжнє відношення до життя

tshirt_singleprint2

 

Бути оригінальним – просто!

Отож, як бачите, з крутим і влучним афоризмом на футболці можно вигідно виділитись з натовпу, і ми вам у цьому  з радістю допоможемо. Обирайте футболку і напис, робіть замовлення та будьте собою!