fbpx

Принт на футболці своїми руками

Футболки – один з небагатьох предметів одягу, в яких ми можемо показати індивідуальність, виразити свої погляди і просто повеселитися. Вам не потрібні дорогі машини для друку або будь-які навички виготовлення виробів в домашніх умовах, з мінімальними витратами часу і зусиль ви зможете зробити свою власну футболку в найкоротші терміни, яку прикрасити насправді досить просто.
У даній статті ми спробували відповісти на питання клієнтів як зробити принт на речі в домашніх умовах. Ми підготували кілька варіантів.

Намалювати малюнок фломастерами

Ви можете придбати спеціальні фломастери для малювання на тканинах, вони є в будь-якому художньому магазині. Ми протестували даний спосіб – виглядає цікаво. Головне, перед малюванням підібрати відповідні кольори і закріпити (натягнути виріб).
Підготуйте малюнок або картинку яку будете малювати, можна попередньо потренуватися на звичайному папері. Можна використовувати і фарбу, але більше шансів забруднити собі і меблі вдома та її складніше наносити, якщо ви це робите вперше.

Детские рисунки на одежде

Термоперенос (флекс плівка)

Ви можете замовити у нас заготовки для термопереносу тут і вже в домашніх умовах перенести плівку на виріб.
Нанести картинку просто: беремо отзеркаленное зображення, розміщуємо на потрібному місці малюнок і пропрасовуємо праскою (1-2 хвилини) залежить від розміру картинки. Даємо охолонути і принт готовий.

термопечать на футболках

Фарбування в стилі тай-дай

Найбільш популярний спосіб, коли хочуть пофарбувати річ вдома – це тай-дай (Tie-Dye). Перш, ніж заглиблюватись в сам процес, вам необхідно підібрати підходящу основу. Не всяка футболка підійде при фарбуванні цією технікою.
Як ви розумієте, найкраще підходять білі тканини. Жоден інший матеріал не допоможе краще виділити окремі кольори барвника.
Ми також рекомендуємо використовувати футболки з 100% бавовни. Вибрати якісні вироби можна тут. Бавовна добре вбирає колір і утримує його навіть після багаторазового прання. Вибираючи одяг не з бавовни (синтетика), є ризик, що одяг швтдко втратить колір. Крім того, це має бути само собою зрозумілим, що тай дай ефект не вічний.
В інтернеті є багато відео як зробити крок за кроком тай-дай футболку.

как сделать тай дай

Як оригінально оформити дитячий малюнок?

Якщо у вас є готовий малюнок дитини, можна його фото надрукувати прямим цифровим друком. Для цього його потрібно відсканувати і зробити корекцію малюнка. Ознайомитися з особливостями прямого цифрового друку і цінами можна тут.

В будь-якому разі чекаємо вас в офисі Single Print: ул. Турівська 4 (Украина, м. Київ, Подол, м. Тараса Шевченко). тел. : (067) 401 86 04