fbpx

Сімейні футболки

Сімейні футболки не тільки підкреслять вашу індивідуальність, а й покажуть оточуючим, яка у вас дружна сім’я. Усі батьки хочуть бути ближче до своєї дитини і розуміти його вподобання. Друк на футболках – відмінний спосіб об’єднати всіх членів сім’ї, зрозуміти інтереси один одного і весело провести час на спільній прогулянці.

Сім’я – це команда, одяг для родини – найкращий спосіб показати це

kingqueenthing

«Мама, тато, я – спортивна сім’я!» – чудовий девіз не тільки для спортивних змагань, але і в звичайному житті. Ми любимо своїх рідних, завжди намагаємося їм допомогти і підтримати. Чому б не зробити це так, щоб про це дізналися всі за допомогою принтів на футболках?

familytshirts

Сімейний одяг розповість про вподабання, загальні інтереси і захоплення всієї родини. Відчуття, що ти частина дружної команди, неймовірно. На жаль, ми часто дозволяємо собі забувати про це. Ми губимося в метушні повсякденності і забуваємо, що наша сім’я – це дійсно команда, яка разом переживає всі труднощі і йде вперед, підтримуючи один одного незважаючи ні на що.

Як обрати написи і зображення для друку на футболках?

Вибір принтів на ствітшоти, футболки та інший одяг залежить тільки від вподобань ваших рідних. Якщо у вас є зовсім маленькі діти, можна нанести на одяг зображення улюблених персонажів мультфільму або казкового героя. Якщо діти шкільного віку, можна урізноманітнити гардероб одягом з елементами улюблених комп’ютерних ігор або кумира дитини.

Такий сімейний комплект одягу, без сумнівів, порадує вашу дитину і покаже, що батькам цікаві його захоплення.

семейные футболки

Крім того, існує маса інших варіантів, наприклад, написи: «Кращий у світі тато», «Краща в світі мама», «Краща у світі дитина» і т.д. Необов’язково, щоб всі принти на футболках були однаковими, головне, щоб вони були в одному стилі і доповнювали один одного.

Як замовити друк на одязі для всієї родини?

Сьогодні щоб створити оригінальний образ для себе і своєї сім’ї немає необхідності довго ходити по крамницям, вибираючи відповідний одяг. Все можна замовити через інтернет, в тому числі і нанесення написів на футболки. Ви можете купити один з готових варіантів комплекту сімейних, які розробили дизайнери, або замовити друк на світшотах та іншому одязі по вашому макету.

За допомогою прямого цифрового і шовкотрафаретного друку можна втілити в життя будь-яку ідею. Вироби, створені за допомогою цих технологій, виходять яскравими і практично довговічними. До того ж догляд за ними не завдасть клопоту – тільки радість для всієї родини. Шовкографія на футболках дозволяє нанести малюнок на футболку, поло, світшоти, на тканини практично будь-якого типу, тому результат залежить тільки від вашої фантазії.

Зателефонуйте нам за вказаним на сайті номером телефону, щоб замовити друк на футболках в Києві, і розкажіть про свої побажання. Наші майстри в короткі терміни втілять вашу ідею в життя.