fbpx

ТОП 5. НАЙДОРОЖЧІ ФУТБОЛКИ СВІТУ

Ні для кого не секрет, що сьогодні футболка з принтом не просто предмет гардероба, а щось більше. Це спосіб висловити своє власне ставлення до мистецтва чи музики, свої політичні погляди та інше.

Незважаючи на те, що футболки вважаються відносно недорогим одягом, іноді вони стають предметом колекціонування або шику, і виявляються в рядах найдорожчих предметів в світі.

Розповімо про ТОП 5 найдорожчих, найкреативніших та вінтажних футболок, які підкорили наш світ.

Джон Леннон і його “HOME”

Ціна: Продана за 16,400 доларів.

футболка чорна з принтом

Футболку Джон Леннон отримав в подарунок від власника ресторану «Home» Річарда Гросса. Закладу більше немає, збереглася тільки футболка з логотипом закладу. Вона стала настільки популярною, що відразу кілька компаній взялися виробляти репліки. Ну, а оригінал 6 років тому купив у приватну колекцію невідомий багач.

Модна футболка Run DMC & Adidas

Ціна: Продана за 13,000 доларів.

футболка біла з принтом

Эту футболку популярному в восьмидесятых рэп-коллективу Run DMC немецкий бренд Adidas сделал в целях рекламы. Тираж был очень ограничен – всего 30 экземпляров. Часть из них безвозвратно утеряна, оставшиеся находятся в частных коллекциях.

Крокодиляча мода від HERMES

Ціна: $91,500

футболка пошив

Якщо ви думали, що бачили все, то це буде точно довершення. Французький люксовий бренд Hermès відомий своїми часом обурливими цінами, але коли ви побачите цінник цієї нової футболки з крокодилової шкіри, ви будете в шоці – $ 91,500 доларів США в бутиках Hermès по всьому світу.

І навіть нехай матеріал цієї футболки досить не зручний, і, можливо навіть трохи важкий і липкий, але що може зупинити завзятих і справжніх модників перед спокусою бути в тренді!

Екологічна футболка з діамантами

Ціна: $400,000

принт на футболку

Компанія Superlative Luxury (Чудово Розкішно) створила еко-футболку за ціною $400,000. Футболка виготовлена ​​з 100% органічної бавовни щільністю 150 г/м2 і виробничий процес використовує тільки поновлювані джерела енергії, такі як вітер і сонячна енергія, зменшуючи викиди на 90%. Як запевняють фабриканти, можна носити навіть людям з дуже чутливою шкірою. Неповторний дизайн на грудях, прикрашений «надзвичайно рідкісними чорними» і білими діамантами в 9 карат, створюють неповторний шедевр і виправдовують вартість найдорожчої в світі футболці!

Епатажний мільйонер Датта Падж і його золота футболка

Ціна: 162 000 фунтів

зображення на футболці

Мабуть власником найепатажнішої футболки є житель Індії – мільйонер Датта Падж.

Пальці цієї людини, шия і зап’ястя обтяжені дорогоцінними металами – масивні браслети, персні, і медалі, яким навіть олімпійські чемпіони могли б позаздрити! Життєрадісний індус з безмежною любов’ю до блиску золотих прикрас, прийняв рішення створити саму «золоту футболку» в світі, вартість якої дорівнює £162000 фунтів.

П’ятнадцять майстрів-ювелірів працювали 15 днів по 18 годин на добу над цією геніальною футболкою, і було використано 3,5 кілограмів золота!

Створити свою унікальну футболку з принтом дуже просто. Дзвони за контактним номером і наші менеджери завжди допоможуть з вибором твоєї ідеальної футболки! Або створюй дизайн футболки власноруч в нашому конструкторі.