fbpx

Тренди дизайну футболок у 2023 році

Світ продовжує розвиватись і кожного року відбуваються нові події які впливають на тренди в графічному дизайні, дизайні одягу і на стиль життя в цілому.
Якщо ви молодий дизайнер чи володієте , онлайн-магазином чи інстаграм магазином  ви повинні бути в курсі того, що відбувається у світі та культурі. Створення трендових дизайнів одягу може бути цінною стратегією для розширення вашої присутності в електронній комерції та збільшення продажів, і можливо, ця стаття надихне вас на те щоб додати родзинку до вашого унікального стилю.
Ви можете звернутися до нашого списку, якщо вам знадобиться натхнення для створення нових дизайнів для друку на замовлення.

Графічний дизайн кітчу 90-х і 00-х

Протягом останніх трьох років ми подорожували доріжкою моди 90-х років, і цього року тут є цікавий поворот.Виходячи з того, що ми бачили на подіумах, у 2023 році буде набагато більше новинок, які йдуть рука об руку з головною темою цього року творчого самовираження. Популярним у цьому році буде буде кольоровий друк на футболках з химерною, надзвичайно незвичайною та унікальною за виразністю. Оксфордський словник мистецтва визначає кітч як «мистецтво, об’єкти чи дизайн, які вважаються несмаковими через надмірну кричущість чи сентиментальність, але іноді оцінюються з іронією чи знанням.

Тренди дизайну футболок у 2023 році

Астрологічні і езотеричні дизайни

Якщо ви цікавитесь духовністю та езотеризмом, а також використовуєте соціальні мережі, такі як Instagram і TikTok, швидше за все, ви стикалися з астрологією, проявами та духовними практиками Нью-Ейдж. Цей тренд набув різкої популярності в соціальних мережах у 2020 році та досі швидко поширюється. Постпандемія, здається, приносить автентичну атмосферу гарного самопочуття та догляду за собою.

Тренди дизайну футболок у 2023 році

Духовні та езотеричні дизайни на футболках часто включають такі елементи, як сакральна геометрія, небесні символи у векторній графіці та ілюстраціях, знаки зодіаку, елементи природи, символи східної релігії та елементи вікканства. Кольори для цих дизайнів можуть мати будь-який спектр — від чорного та білого до яскравих і насичених.

Психоделічне мистецтво та яскраві кольори, стиль 70-х або хіппі

Говорячи про trippy дизайни, 2023 рік уже почався успішно з психоделічної тенденції футболок, оскільки ці дизайни повністю представлені в магазинах фаст фешн.
Візуальна психоделія домінувала в графічному мистецтві та моді з кінця 60-х до середини 70-х років. Це була доба мистецької флуоресценції, антивоєнної музики та дослідження змінених станів свідомості.

Тренди дизайну футболок у 2023 році

Неспокій і хвилювання сьогодення відображаються в політиці та економіці. І це, у поєднанні з кліматичною кризою, робить усіх, особливо молоде покоління, більш стресовими та тривожними. Зараз існує сильний потяг до творчої автентичності як засобу самовираження, включно з втечею від реальності через психоделічну естетику та яскраві кольори, які натякають на досвід за межами видимого, відчутного світу.

Типографіка

Типографічні футболки можуть бути геніально креативними. Це різновид цифрового мистецтва з різними формами літер і інтервалами. Дизайн може бути вражаючим, жартівливим, красивим і, ну, бути будь-яким іншим прикметником, яким ви бажаєте. Тенденція сміливої та декоративної типографіки стане популярною у 2023 році, оскільки зростає попит на суцільні та структуровані стилі шрифтів. І оскільки 2023 рік буде надзвичайно креативним і експресивним, відбувається зсув у бік більш експериментальних стилів шрифтів із незвичайними формами, змінними шрифтами та шрифтами з вирізами.

Тренди дизайну футболок у 2023 році

Повернення панк-естетики

Ще в 70-х роках панк-мода вважалася основною культурою деконструкцією та культурним марнотратством. Американська хардкор-панк-сцена прийняла цей лейбл, ухиляючись від модних тенденцій і часто одягаючись у прості футболки та джинси. До цього дня панк майже не змінився і все ще є грубим і галасливим.
Панківський естетичний дизайн може бути візуальним кодом будь-яких пунктів, згаданих вище. Це можуть бути незграбні колажі зі змішаної техніки, безладні шрифти, газетні вирізки та будь-що інше, що передає суть стилю та його потужну, сиру жвавість.

Тренди дизайну футболок у 2023 році

Настав час вийти і спрямувати своє натхнення на нові та модні дизайни футболок 2023 року!
Допоможе створити власний дизайн наш онлайн Конструктор 

Тренди дизайну футболок у 2023 році

Просто сідайте і починайте проектувати все, що спадає на думку. Не думайте про якісь, конкретні ідеї чи прийоми, просто дозвольте своїм випадковим почуттям, ідеям і підсвідомим думкам перелитися на сторінку. 

Щоб отримати більше натхнення для дизайну продуктів, ви можете відвідати Etsy, поблукати на Pinterest. Ви також можете взяти цей список ключових слів і використати їх, щоб переглянути свої соціальні медіа-платформи – Instagram, TikTok.

Таким чином ви навчитеся швидше втілювати ідеї без критики. Пізніше ви зможете впорядкувати свої проекти та створити щось, що вас задовольнить. І вуаля, у вас є свій дизайн!