fbpx

Як швидко запустити сучасний онлайн магазин одягу (футболок) без складу

Якщо ти хочеш запустити власний інтернет-магазин одягу, але не знаєш як або обмежений в фінансах? Ми Singleprint тобі допоможемо.  

онлайн-магазин

Адже інтернет-магазин (сайт чи інстаграм) – це в першу чергу твоя унікальна пропозиція (дизайн) та твоя аудиторія, щоб бути конкурентним то ці дві речі №1 для розвитку бренду і заробітку. А по факту є ще багато напрямків які по факту забирають до 80% твого часу та фінансів (підрядники, виробництво, склад, персонал, контроль).

Він інтернет-магазин обійдеться тобі набагато дешевше, ніж бізнес “старої економіки” – створення офлайн магазину, склад продукції, додатковий персонал. Тобі не потрібно буде купувати приміщення або щомісяця платити за його оренду, платити за обладнання, на кшталт касового апарату, вітрин і стелажів. Відповідно, про комунальні платежі, придбання камер відеоспостереження і про заробітну плату для співробітників теж можна не хвилюватися. І найголовніше складу готової продукції (замовлення продукції на місяці наперед, зберігання та облік, залишки старих колекцій які не продались навіть на розпродажу).

Для онлайн-магазину потрібно набагато менше працівників. Дизайнер та SMM менеджер, який буде викладати нові товари на сайт, ще один менеджер, який буде відповідати на запитання покупців, бухгалтер що приходить — в принципі, ви можете взяти все це в свої руки. В такому випадку економія буде ще крутіша.

А ще інтернет-магазини — це простіше, ніж звичайні магазини. Якщо коротко, з онлайн-шопом буде набагато простіше приймати замовлення і продавати товари, приймати оплату, обслуговувати декількох клієнтів відразу, спілкуватися з покупцями, і робити повторні продажі. А ще його простіше рекламувати. 

створення онлайн-магазину

Тепер коли ми трішки розібралися, можемо перейти до головного.

Сінглпринт може бути твоїм партнером! Ми не продаємо футболки з принтом – ми беремо на себе все:

 • склад з асортиментом бланкової продукції
 • оперативне виробництво 
 • управління замовленнями
 • контроль якості 
 • упаковка 
 • відправка
 • консультації (розміри, кольори, асортимент, варіанти дистрибуції)

прямий цифровий друк

Аби ти міг сфокусуватися на своєму бренді одягу, дизайні та клієнтові – ми будуємо з тобою твій майбутній бізнес з мінімальними інвестиціями. 

Ми пропонуємо тобі наш бланковий одяг (футболки та не тільки власного якісного виробництва без брендових бірок), з ним ти можеш ознайомитись тут, також ти можеш відшивати свої красиві та унікальні колекції у нас, менеджер по пошиву тобі обов’язково допоможе mary@singleprint.com.ua або sveta@singleprint.com.ua 

сучасний магазин одягу

Також ми зробимо прямий цифровий друк, термоперенос(від однієї штучки) та шовкографію, вишивку (в тиражі від 30 штук). 

А ще, ти можеш особисто розробити макети та наочно побачити як готовий виріб (футболка, світшот і інший одяг) буде виглядати, ми розробили конструктор, щоб тобі було зручно та легко тут можеш глянути як саме це працює, ми зняли відео для тебе, щоб тобі було все зрозуміло.

створення дизайну одягу онлайн

Доречі, підписуйся на наш YouTube канал, нам буде приємно, там ти знайдеш багато цікавого та корисного.

Ціна/швидкість/стабільність – гарантована! 

Якщо ти:

 • Онлайн магазин типу Semesyukshop чи live Love і тд.
 • в тебе є Instagram чи Facebook сторінка з одягом;
 • Молодий дизайнер/ілюстратор і створюєш принти, та їх замовляють друзі та близькі;
 • Музичний гурт/виконавець, спортивна команда яка має фанів;
 • Або ти амбіційний/креативний та маєш сильне бажання відкрити свою справу;

Пиши нам або завітай до нашого шоу руму Україна, м. Київ, вул. Турівська 4, щоб обговорити всі деталі подальшої співпраці.