fbpx

Як створити одяг або футболку з принтом

Ой-ой, друк на одязі не виглядає у житті так, як ти його уявляв у голові чи принти виглядають не так вражаюче та яскраво на виробах? Або ти вирішив заздалегідь дізнатися про всі помилки, які будуть сповільнювати процес?

Як же так, адже макет виглядав просто ідеально на моніторі. 

Не хвилюйся. SinglePrint існує вже понад 10 років і ми вже багато чого встигли побачити. Тому ось декілька порад від нашої команди, які допоможуть тобі отримати ідеальний кінцевий результат.

Порада 1

Обирай зображення високої якості. 

Якщо зображення буде низької якості, тоді нанесений результат буде виглядати піксельним або розмитим. Якщо ти хочеш надрукувати на футболці картинку з Інтернету, ти можеш скористатися пошуком за картинкою і підібрати зображення найбільшого розміру.

створення макету для друку

створення макету для друку

Цей процес відніме всього пару хвилин твого часу, а результат буде вже у 10 разів краще. Не забудь перевірити якість і розмір зображення перед тим, як будеш відправляти його на друк. Якщо зображення розміром менше ніж 1 Мб, то скоріш за все воно буде виглядати неякісно. Щоб запобігти цього, можна налаштувати пошук у Google Зображення.

макет для прямого цифрового друку

макет для прямого цифрового друку

Порада 2

Погане освітлення на фото. 

Якісне освітлення у зображенні дає гарантію того, що всі кольори будуть виглядати яскраво і чітко, а також не забувай про контрастність. Правильна контрастність робить дизайн цікавішим і приємним оку.

макет для прямого цифрового друку

Порада 3

Не перевантажуй деталями свій макет. 

Як сильно б ти не хотів додати до свого творіння той крутий і модний ефект, який ти бачив у того самого всесвітньо відомого дизайнера, або залити усі слова всіма кольорами райдуги, і обов’язково використати колір року від Pantone! Воу – воу, полегше, не дарма кажуть, що вершина ідеальності в простоті. Сфокусуй увагу на головній ідеї(навіть, якщо ідея у тому, що її немає), яку ти хочеш донести до світу своїм творінням. Так воно буде виглядати стильно і лаконічно.

зображення для друку

зображення для друку

 

 

 

 

 

 

Порада 4

Враховуй стиль та форму одягу.

Іноді краще зробити принт не з передньої частини футболки або світшота, а наприклад на нижній частині або взагалі на спині. Також можна поекспериментувати та зробити цікавий дизайн на рукавах, або капюшоні, якщо це худі.

Про варіанти де розмістити зображення на виробі ми детальніше розповіли тут.

одяг з принтом

Порада 5

Правопис!

Ви здивуєтеся, скільки брендів випадково надіслали нам неправильні написи або  ініціали для їх дизайну. Можливо, це просто неуважність у процесі створення – але повірте нам, це буває! Коли ви друкуєте логотипи, ініціали тощо – завжди двічі перевіряйте формулювання та написання, щоб переконатися, що все абсолютно правильно. Попросіть колегу чи друзів також перевірити ще раз. Багато помилок можна впіймати таким чином, і цього можна легко уникнути, лише приділивши трохи уваги деталям. Пам’ятайте, щойно надруковано цей дизайн – змінити помилки дуже важко.

принт на футболку

Ці нескладні поради допоможуть тобі створити одяг з принтом, у якому тобі буде комфортно і ти повністю зможеш розкрити свою особистість.

Також не забувай, що ти можеш звернутися до наших талановитих дизайнерів і вони неодмінно допоможуть обрати найкращий варіант принта й одягу серед нашої бланкової продукції.