fbpx

Як стати дизайнером одягу

В інноваційні 60-ті роки 20-го століття «модною» вважалася професія космонавта, в 80-ті круто було мати диплом інженера, а зараз досягти статусу відомого дизайнера – усе чого прагне сучасна молодь. Веб-сайти, технології, інтер’єр, одяг, куди не глянь – поле для фантазії та креативу. А ти знаєш, що практика показує, аби стати успішним дизайнером одягу не обов’язково мати диплом університету? Головне мати унікальні ідеї і ключову аудиторію!

Ми розробили схему, на основі більше ніж 10 років досвіду роботи з дизайнерами, які зараз відомі не лише в Україні, згідно якої ти можеш зайнятися проектуванням власної лінійки одягу і пройти з нами усі стадії імплементації як професійний дизайнер.

Не маєш достатньо фінансів і непевний яка саме аудиторія є твоєю? Почни з трьох етапів побудови бренду (схожим шляхом йшли Supreme та Thrasher):

 1. бланковий одяг
 2. запуск невеличкого capsule (декілька видів речей по міні тиражам кожен, 5-10 шт)
 3. розробка унікальної колекції.

Ці три етапи у кожного займають різний проміжок часу, (1) 3-18 місяців, (2) 3-6 місяців, (3) наполеглива постійна креативна робота та наслідування трендів.

Використай нашу якісну «бланкову» продукцію

Що є одним із основних видів унікальності в одязі? Принт чи зображення. Зосередься на тому, що ти унікальний – запропонуй своїй аудиторії те, що вона не знайде у інших.

В асортименті Singleprint ти знайдеш футболки, світшоти, еко-сумки, та кепки-тракери. Чорні, білі чи сірі футболки і світшоти доступні для замовлення від 1 одиниці. Інші кольори можна замовити від 10 штук. Якщо формат нашого одягу саме такий, що відповідає твоєму баченню – це вдача! Ти збережеш і час, і витрати на розробку власного зразку.

футболка чорнакофта чорнасумка чорна

футболка сіракофта сіраеко-сумка

Більше про нашу продукцію дивись тут.

Спроектуй зразки одягу самостійно (ПАКЕТ ЗРАЗКІВ)

Хочеш інший варіант бланкової продукції? Спроектуй її сам! Ти вже знаєш хто твоя аудиторія, що їм подобається, які розміри “ходові”, як комунікувати і як вражати новим продуктом. На цьому етапі компанія Singleprint надає послуги асистування починаючих дизайнерів.  Ми називаємо це SAMPLE PACKAGE, або ПАКЕТ ЗРАЗКІВ. Щойно ти знайдеш цільову аудиторію, потрібно, щоб і вона знайшла тебе! Перші 3-6 місяців підуть на проектування і тестування зразків власної роботи. За цей час ти разом з нашою підтримкою пройдеш крізь:

 • Підготовку набору зразків, готових для швидкого замовлення;
 • Визначення який тип тканини є найкращим для нанесення дизайну;
 • Виготовлення одягу (це може бути 1 одиниця в єдиному розмірі) аби перевірити надійність швів, особливості тканини та структури;
 • Затвердження пошиття, типу тканини, стилю виробу, після чого можна починати тестувати друк та її фарбування;
 • Маркетинг/ Фотографії/ Продаж понесуть за собою додаткові витрати, але команда Singleprint саме для цього і створена – допомогти починаючим дизайнерам вийти на великий ринок феєрично.

Запускай виробництво (ПАКЕТ ВИРОБНИЦТВА)

Висновки з capsule зроблено, кошти зароблено чи проінвестовано, настав час для масштабування. Пакет послуг під назвою PRODUCTION PACKAGE  підійде тобі, якщо ти хочеш брати участь у повному виробництві власного одягу. Даний пакет включає у себе ПАКЕТ ЗРАЗКІВ. Це означає, що підписавшись на ПАКЕТ ВИРОБНИЦТВА тобі не потрібно також підписуватися на ПАКЕТ ЗРАЗКІВ.

Обидва пакети включають у себе наступне:

 • Підбір тканини і фурнітури;
 • Розробка лекал і розмірної сітки;
 • Дизайн макетів;
 • Виробництво лейбл та бірок;
 • Виробництво продукції (пошив, нанесення зображень);
 • Контроль якості;
 • Упаковка.

одяг на замовлення

Проте, це лише тізер. Приходь у гості до нашої бомбезної команди  і отримай консультацію один на один. Двері на вул.Турівська, 4 завжди відкриті для тебе!