fbpx

Переваги і недоліки індивідуального пошиття

плюси і мінуси пошиття на замолення
Часто можна почути питання, а навіщо щось шити на замовлення для бренду, якщо у підрядників зараз величезний вибір одягу на будь-який смак та будь-який бюджет? Найочевидніша і найлогічніша відповідь – це одяг, пошитий на уявного середньостатистичного покупця, а також для промо продукції. Занадто часто виходить, що на пошук ідеального готового варіанта футболки чи худі може бути більше місяця і не гарантовано що будуть всі необхідні розміри і будуть стабільні поставки. І в цьому випадку індивідуальне пошиття одягу – саме те, що потрібно.

У сьогоднішній статті ми розберемо основні переваги і недоліки індивідуального пошиття одягу.

Переваги пошиття одягу на замовлення

 

Переваги і недоліки індивідуального пошиття

1. Ваш бренд одягу буде виділятись серед інших
Деякі бренди купують вже готові вироби (футболки, світшоти, худі, кепки та інше), тому іноді трапляються схожі фасони, а іноді і принти на них. Тому обираючи індивідуальний пошив ви можете проаналізувати свою нішу і створити фасон, поєднання кольорів і принт, якого ще не було.

Переваги і недоліки індивідуального пошиття

2. Зможете самостійно обрати фіт
Завжди є можливість успадковувати ідеї відомих брендів, відтворити улюблений крій або поєднати кілька рішень в одному виробі.

Переваги і недоліки індивідуального пошиття

3. Широкий вибір тканин і фурнітури
Ви самостійно контролюєте якість виготовлення виробу на всіх етапах або довіряєте всі ці “турботи” Singleprint. При пошитті є можливість брати активну участь у виборі тканини, ниток, фурнітури. У процесі приміряння семплу можна оцінити якість внутрішньої обробки і залишити відгук, якщо вас щось не влаштовує. Усі ці нюанси впливають на кінцевий результат. Чим більше особисто ви приділите увагу деталям, тим розкішніше виглядатиме готовий виріб.

Мінуси індивідуального пошиття одягу

 

Переваги і недоліки індивідуального пошиття

1. Вартість
Одяг з гарної щільної тканини завжди коштує дорожче, ніж промо продукція. Тому якщо у вас обмежений бюджет, доведеться довго шукати тканину, яка буде відповідати ціна-якість.

Переваги і недоліки індивідуального пошиття

2. Терміни
Іноді на швейному виробництві буває величезна черга в очікуванні пошиття, тому, наприклад, партію в 50 футболок вам ніяк не зможуть зробити за 1-2 дні. Але навіть незважаючи на це, компанія Singleprint виконує замовлення в обумовлені терміни.

Бажаєш побудувати і розкрутити свій власний онлайн-магазин в мережі? Ми – Singleprint тобі допоможемо. Ми, як експерти з більш як 13-річним досвідом в цій справі, маємо кілька порад для починаючих та компетентних підприємців.

Ми вирішили спростити підхід до підготовки ТЗ (технічного завдання). Детальніше у нашій статті.

Щоб здійснити замовлення – виберіть з зображень виріб, який би хотіли пошити на замовлення, а також дайте відповіді на наступні запитання:

  • Вид виробу (футболка, світшот, …)
  • Тираж (можна вказувати діапазон)
  • Чи є у Вас лекала? Бажаєте розробити свої лекала чи скористатися вже готовими лекалами Singleprint?
  • Тканина (тип, склад, колір)
  • Вид нанесення та розмір зображення
  • У Вас є готовий макет чи потрібні послуги дизайнера?(вимоги до макетів https://singleprint.com.ua/print/)
  • Інші деталі
  • Термін, коли потрібен готовий продукт

Приклади як створити технічне завдання для замолення ундивідуального пошиття:
техічне завдання