fbpx

Стан і перспективи модного бізнесу в Україні: проблеми та ідеї рішень

Питання впливу модної індустрії на економіку України та можливості переходу від сировинної моделі є ключовим для сучасної країни. У контексті складного стану промисловості та наявності військового конфлікту, учасники ринку розглядають можливі шляхи підвищення конкурентоспроможності.

Андрій Микитів, директор зі стратегії та розвитку ТОВ “К.Текс”, визначає важливість створення умов для заохочення виробників використовувати нові технології з метою підвищення якості продукції. Однак, з огляду на високі витрати на сировину, особливо бавовну, виникає потреба у пошуках альтернатив, таких як переробка текстильних відходів та використання технічних конопель і льону.

Спільно з цим, експерти підкреслюють важливість розвитку власної сировини як джерела конкурентної переваги для України. Однак наразі країна стикається з відсутністю подібних виробництв та залежністю від імпорту.

Питання доставки та термінів постачання також визначаються як важливі аспекти для українських брендів. Зазначається гнучкість внутрішнього виробництва, що відрізняє його від більшості закордонних компаній, які використовують аутсорсінг.

Довіра до українських брендів зросла через війну, проте існує ризик маніпуляцій з написом “Made in Ukraine”. “На жаль, є такі кейси, коли бренди не дуже свідомо ставляться до продукту, який випускають. 

Навіть є випадки, коли просто перешивають бирки”, – поділилася Катерина Тимошенко. Це може призвести до втрати довіри споживачів, і тому важливо боротися з недобросовісними практиками на ринку.

Для досягнення конкурентоспроможності важливо не лише вдосконалювати маркетингові стратегії, але й розвивати кадровий потенціал, стимулювати виробництво власної сировини та прискорювати впровадження передових технологій. Україні слід активно працювати над розвитком своїх конкурентних переваг, а також шукати нові ринки, зокрема в Африці, де відсутність розвиненої фешн-індустрії створює нові можливості.

Сінглпринт може бути твоїм партнером! Ми не продаємо футболки з принтом – ми беремо на себе все:

  • склад з асортиментом бланкової продукції
  • оперативне виробництво 
  • управління замовленнями
  • контроль якості 
  • упаковка 
  • відправка
  • консультації (розміри, кольори, асортимент, варіанти дистрибуції)

Ми розуміємо що розвиток бренду одягу це досить комплексна задача в мирний час, і значно все ускладнюється у військовий час. Ми маємо накопичений досвід з 2008 року тому раді співпрацювати з брендами чи молодими дизайнерами і взяти на себе питання стосовно виробництва, щоб бренди могли сфокусуватися на своїх маркетингових стратегіях і розвитку ідей колекцій. Ми пропонуємо тобі наш бланковий одяг (футболки та не тільки власного якісного виробництва без брендових бірок), з ним ти можеш ознайомитись тут, також ти можеш відшивати свої красиві та унікальні колекції у нас.

Також ми робимо нанесення такими методами: прямий цифровий друк, термоперенос плівки (від однієї штуки) та шовкографію, вишивку (в тиражі від 30 штук). 

Пиши нам або завітай до нашого шоуруму за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 4, щоб обговорити всі деталі подальшої співпраці.

Стаття створена на основі ресурсу Модна індустрія в Україні. Стан, проблеми та перспективи