fbpx

Варіанти розміщення принтів на одязі

Вперше вирішили замовити друк, але не знаєте як краще розмістити принт?

У SinglePrint ми незалежно від типу технології друку (більш детально можна ознайомитись тут) використовуємо стандартні відступи.

unnamed1

Існують Стандартні формати друку(стандартизація створена у тому числі для ціноутворення), але Вам не обов‘язково притримуватись саме таких чітких розмірів.

unnamed2

Але варто враховувати, що розмір і розташування вашого зображення на готовому виробі обмежуються технічними можливостями обладнання. Друк можливий лише на рівній поверхні, де немає швів і інших нерівностей. Виключення, звісно, може бути, коли ви спочатку замовляєте друк на тканині, а потім пошив готової продукції(в цьому випадку ціна буде більшою).

Типові місця друку на світшоті:

unnamed3

Для худі розміщення принта також обмежується технічними можливостями обладнання. Друк можливий лише на рівній поверхні, де немає швів і інших нерівностей. Цифровий друк можливий тільки до кишені, якщо такий є, або до лінії блискавки, якщо зіп-худі.

Типові місця друку на худі:

unnamed4

Варіанти розміщення принта на майці обмежуються технічними можливостями обладнання. Друк можливий на рівній поверхні, де немає швів, або інших нерівностей.

Типові місця друку на майці: 

unnamed5

Варіанти розміщення принта на поло обмежуються технічними можливостями обладнання. Друк можливий на рівній поверхні, де немає швів і тільки під нижньою планкою ґудзиків.

Типові місця друку на поло:

unnamed6

Варіанти розміщення принта на кепці обмежуються технічними можливостями обладнання. Друк можливий на рівній поверхні, де немає швів.

Максимальний  розмір друку на кепці 14х7см.

Типові місця друку на кепці:

unnamed7