fbpx

Друк на футболках: де і формати

Вперше вирішили замовити друк, але не знаєте як краще розмістити принт на футболці?

У SinglePrint ми незалежно від типу технології друку (більш детально можна ознайомитись тут) використовуємо стандартні відступи для друку зображень на футболку. Дані відступи підходять для більшості розмірів принтів на футболку.

відступи друку на футболках

Існують Стандартні формати друку(стандартизація створена у тому числі для ціноутворення), але Вам не обов‘язково притримуватись саме таких чітких розмірів. 

unnamed2

Але варто враховувати, що розмір і розташування вашого зображення (логотипу) на готовому виробі обмежуються технічними можливостями обладнання. Друк можливий лише на рівній поверхні, де немає швів і інших нерівностей. Виключення, звісно, може бути, коли ви спочатку замовляєте друк на тканині, а потім пошив готової продукції(в цьому випадку ціна буде більшою).

Типові місця друку на світшоті:

світшот та формати нанесення прямого цифрового друку

Для худі розміщення принта також обмежується технічними можливостями обладнання для прямого цифрового друку. Друк можливий лише на рівній поверхні, де немає швів і інших нерівностей. Цифровий друк можливий тільки до кишені, якщо такий є, або до лінії блискавки, якщо зіп-худі.

Типові місця друку на худі:

худі і формати нанесення прямого цифрового друку

Варіанти розміщення принта на майці обмежуються технічними можливостями обладнання. Друк можливий на рівній поверхні, де немає швів, або інших нерівностей.

Типові місця друку на майці: 

майка і формати нанесення прямого цифрового друку

Варіанти розміщення принта на поло обмежуються технічними можливостями обладнання. Друк можливий на рівній поверхні, де немає швів і тільки під нижньою планкою ґудзиків.

Типові місця друку на поло:

біла сорочка поло і формати нанесення прямого цифрового друку

Варіанти розміщення принта на кепці обмежуються технічними можливостями обладнання. Друк можливий на рівній поверхні, де немає швів.

Максимальний  розмір друку на кепці 14х7см.

Типові місця друку на кепці:

термоперенос плівки на кепку тракер п'ятиклинку