fbpx

Навіщо YouTube канал та про запуск Singleprint каналу

Ютуб канал важливий елемент для просування бізнесу і особливо для ознайомлення клієнтів з послугами та навчальними матеріалами, ми створили свій YouTube канал

За оцінками Cisco, до 2021 року 82 % всього інтернет-трафіку буде належати відеоконтенту, основне джерело якого зараз — це YouTube.

Реклама Ютуб-каналу може стати потужним каналом залучення нових клієнтів

Youtube – це не тільки відео, але і повноцінна пошукова система, яка займає 2-е місце у світі за показниками трафіку. Все більше інтернет-користувачів вважає за краще засвоювати інформацію через перегляд відео.

youtube канал

Якщо в тебе є бажання знімати щось на Ютуб, то чим швидше ти реалізуєш цю ідею, тим краще. У XXI столітті все розвивається дуже швидко, і канали на YouTube набирають дуже багато підписників, які надалі стають мільйонниками. Головне знімати цікавий контент! Так як на сьогоднішній день телевізор дивиться мала кількість молоді, то це велика можливість перетворити хобі в професію, яке буде приносити прибуток. 

Тому зробивши аналіз ринку, ми Singleprint вирішили також відкрити свій канал. 

На каналі можна побачити багато цікавого, а саме:

Та багато цікавого, тому швиденько переходь по силці, та підписуйся на наш канал 

індивідуальний пошив футболки

Канал допоможе тобі, щоб про тебе або як в нашому випадку про компанію Singleprint дізналася більша кількість людей. Оскільки медіа дає велику можливість для просування та впізнаваності. 

 

YouTube сильна платформа, до січня 2012 кількість щоденних переглядів відео на сайті сягала 4 млрд, а в травні того ж року на сайт щохвилини завантажувалося близько 72 годин відеоматеріалів.

Станом на 2019 рік на YouTube завантажують близько 300 годин відео щохвилини, а кількість щоденних переглядів відео сягнула 5 млрд.

створення youtube каналу

В епоху соціальних мереж, є велика можливість для просування свого бренду, щоб про нього дізнались усі, це може бути Instagram, YouTube, TikTok та інші цифрові платформи. Facebook все ще залишається однією з топ онлайн платформ. В нашому випадку ми відкрили для себе ще одну нову платформу для просування – YouTube, відео які ми знімаємо для тебе, дадуть тобі більшу можливість зрозуміти та побачити наочно усі тонкощі процесу нашого виробництва (дизайн, пошиття, друк). Адже краще один раз побачити, ніж п’ять раз почути. 

Виробництво на замовлення одягу, чудовий спосіб освіжити та зробити стильним себе, свій бізнес, команду. На нашому каналі ми детально покажемо тобі, як проходять усі тонкощі нанесення. І це все ти можеш побачити не виходячи з дому, як друкуються футболки, світшоти, худі та багато цікавого.  

Якщо в тебе онлайн магазин чи власний бренд одягу, цифрова платформа тобі дуже допоможе в просуванні бренду, ти можеш захватити всі платформи:

  • відкрити Instagram магазин
  • власний шоурум 
  • знімати відео на YouTube, TikTok і тд.

Що тобі дасть просування Ютуб каналу?

  • Зростання бази потенційних клієнтів;
  • Популяризація сторінки в мережі;
  • Підвищення лояльності до бренду;
  • Додаткове джерело зворотного зв’язку з цільовою аудиторією.

Якщо виникло бажання зробити замовлення або побачити на власні очі приклади наших робіт ми чекаємо тебе в офісі: вул. Турівська 4 (м.Київ, Поділ, м. Тараса Шевченка).